Abone Olun & Tasarruf Edin

intuit mailchimp cover
Ücretsiz Deneme Fırsatı

Intuit Mailchimp Kupon Kodu

Özel fırsatlarımızla en yeni ve doğrulanmış Intuit Mailchimp Kupon Kodunu edinin! Bu özel kodu kullandığınızda inanılmaz indirimlerin kilidini açın.


Kod Gerektirmez
Fırsat

Bitiş Tarihi: 07/26/2024

Unbeatable 25% discount on Mailchimp’s powerful marketing tools

Bu sınırlı süreli teklif, e-posta pazarlamasını bir üst seviyeye taşımak isteyen işletmeler için oyunun kurallarını değiştiriyor. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsat

Intuit Mailchimp ile E-postaları Gelire Dönüştürün

Intuit Mailchimp, bülten şablonlarınızı özelleştirmenizi kolaylaştıran bir sürükle ve bırak arayüzü ile güzel e-posta bültenleri oluşturmanıza olanak tanır. Intuit Mailchimp'in otomatik yanıtlayıcı özelliğiyle, yeni abonelere otomatik e-postalar göndererek müşteri adaylarınızla iletişim halinde kalmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca çok çeşitli diğer eklentiler ve hizmetlerle entegre olarak web sitenizden veya blogunuzdan posta listenize abone eklemenizi kolaylaştırır. Devamını Gör... Daha az göster...

Intuit Mailchimp Nedir?

Intuit Mailchimp, işletmelerin e-posta kampanyaları oluşturmasına, göndermesine ve otomatikleştirmesine olanak tanıyan popüler bir e-posta pazarlama platformudur. Kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü özellikleriyle Intuit Mailchimp, her ölçekten işletme için başvurulacak bir araç haline gelmiştir. Intuit Mailchimp’i kullanarak hedef kitlenizden, kullandığınız pazarlama kanallarından ve elde ettiğiniz içgörülerden gelen verileri birleştirebileceksiniz. Bu, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Intuit Mailchimp ile ilgili en iyi şeylerden biri, işletmelerin hedefli e-posta pazarlaması yoluyla müşteri tabanlarını büyütmelerine yardımcı olma yeteneğidir. Hedef kitlenizi segmentlere ayırarak ve kişiselleştirilmiş mesajlar göndererek etkileşimi artırabilir ve dönüşümleri teşvik edebilirsiniz. İster küçük işletme sahibi ister pazarlama uzmanı olun, Intuit Mailchimp etkili e-posta kampanyaları oluşturmak için ihtiyacınız olan araçları sunar.

Markanıza kendi özel alan adını vermeyi seçerseniz, satışları artırmanıza ve hayranlar bulmanıza yardımcı olacak yerleşik pazarlama araçlarıyla ürün satmak veya randevuları planlamak için bir web sitesi başlatabilirsiniz.

Markanızı rakiplerinizden ayırmak için tüm e-postalarınızı, sosyal reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı, kartpostallarınızı ve daha fazlasını tüm doğru kanallara göndermelisiniz. Hedef kitlenizi belirlemenize ve kimlerle iletişim kurmanız gerektiğini tespit etmenize yardımcı olacak araçları kullanarak pazarlama kampanyalarınızın merkezine çalışanlarınızı koyabilirsiniz.

Yapay zeka destekli Creative Assistant’ı kullanarak saniyeler içinde markanız için özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Kullanımı kolay araçlar ve esnek şablonlar kullanarak markanızı öne çıkaracak şekilde tasarlayabilirsiniz. Müşterilerinize doğru zamanda ulaşan otomatik mesajlar kullanarak, hiç çaba sarf etmenize gerek kalmadan onlara kişisel bir dokunuş sağlayabilirsiniz.

Tüm verilerinizi ve içgörülerinizi tek bir yerde toplayarak, sizin için en iyi olanı görebilir ve tüm duyularınızı tek bir yerde toplayarak daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak öneriler alabilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin