En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

ininal

ininal davet kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

ininal

Yeni nesil ödeme platformu ininal, 2012 yılında hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Multinet UP iştiraki ininal, 2017 yılında BDDK’dan (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) elektronik para faaliyet izni almıştır. 25 milyon banka dışı kullanıcıya yönelik dijital bankacılık platformu olmayı hedefleyen ininal, aynı zamanda BKM üyesidir ve BKM Express’e entegredir. ininal, bireysel kullanıcılara, kurumsal firmalara ve start-up’lara finansal çözümler sunar.

ininal, bireysel kullanıcılarına, App Store ve Google Play üzerinden indirilen, borçsuz, faizsiz, güvenli Visa ön ödemeli kart ve ininal Cüzdan uygulaması sunmaktadır. ininal Kart, D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, PTT işyeri, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar noktalarından oluşan 15 bini aşkın noktadan satın alınabilir. ininal, tüm akıllı telefonlar için ön ödemeli kart ve ininal Cüzdan uygulaması sunmaktadır. ininal kullanıcıları 50.000’den fazla perakende ve ATM noktasından hesaplarına veya kartlarına para ekleyebilir ve bakiyelerini dünyanın tüm fiziksel ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilirler.

ininal, kurumsal müşterilerine sunduğu API hizmetleri ile ihtiyaçlara uygun projelerin geliştirilmesini ve zahmetsiz, ekonomik ve güvenli finansal altyapı çözümlerinin oluşturulmasını sağlar. ininal, ortak markalı kart ve Sanal POS hizmetleri ile kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve gider takip sistemi sunarken, şirketlerin kullanıcılarına yönelik kampanya ve sadakat programları oluşturmasına da olanak sağlıyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun