İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

iLVi İndirim Kodu

1.ürüne %30 2.ürüne %50
0 / 5 0

Puan:

iLVi'de 1.ürüne %30 2.ürüne %50 indirimi keşfedin

İLVİ hakiki deri ve yüksek kaliteli ayakkabı,çanta, deri giyim ve aksesuar modelleriyle size eşsiz tasarımlarıyla keyifli bir alışverişin kapısını açıyor.

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

iLVi nedir?

iLVi, kadın ayakkabısı, çanta ve lüks erkek giyimi gibi çok çeşitli ürünler sunan bir Türk giyim markasıdır. En son ilvi indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

iLVi’nin yüksek kaliteli ve modern ayakkabıları, her kadının şık, zarif, özel ve güçlü görünmesine yardımcı olmak için tasarlandı. Bu ayakkabıları, kadınların günlük yaşamlarında kendilerini güvende ve güçlü hissetmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlandılar.

Koleksiyon tasarımlarının bir kısmı en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu, müşterilerinin giydikleri ayakkabılarda rahat ve güvenli kalabilmeleri içindir. Ayrıca, kendilerini güzel ve güçlü hissetmeleri için ayakkabılarının uzun ömürlü olmasına özen gösterirler.

İlk perakende mağazasını 2014 yılında İstanbul Nişantaşı’nda açmış olup, o günden bu yana büyük bir özen ve dikkatle üretilen el yapımı malzemelerden yüksek kaliteli ürünleri ile büyümeye ve sektörün sınırlarını zorlamaya devam etmektedir.

2017 yılında ikinci perakende mağazasının yanı sıra toptan mağazasını İstanbul Laleli’ye, 2018 yılında ise üçüncü perakende mağazasını Taksim’e taşıyan marka, şimdi de şık ve göz alıcı koleksiyonlarını daha da geniş bir pazara sunuyor.

iLVi markası, geçen yılın sonlarında erkeklere lüksü getirmek için ilham aldı. Geçen yılın ortalarında yeniden lansmanını yaptığı kadın ayakkabı, çanta ve aksesuarlarıyla birlikte bir ilkbahar/yaz koleksiyonu üzerinde çalışmaya başladı.

iLVi, 2021 yılında İstanbul Hilltown Alışveriş Merkezi, Bursa Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi ve İzmir İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde açtığı mağazalarıyla daha geniş bir kitleye ulaşmayı başardı.

Koleksiyonları her sezon renkli ve farklıdır. Dünyadaki en son moda trendlerini baz alarak koleksiyonuna çeşitli ürünler katmaktadır. Bu, dünyanın dışında bir koleksiyon yaratır.

iLVi ekibinin amacı, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin mümkün olduğunca karşılanmasını sağlamaktır. Bu nedenle iLVi ekibi, müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar dünyanın her yerindeki kadın ve erkekler için en şık ve trend ayakkabı ve aksesuarları her sezon sunabilmek için önemli çabalar sarf etmektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!