IKEA indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Ikea Internet Mağazasından Yapacağınız Her 400 Tl’lik Dekorasyon Alışverişinize 100 Tl Hediye Çeki Kazanma Fırsatı
KAMPANYA
IKEA internet mağazasından yapacağınız her 400 TL’lik dekorasyon alışverişinize 100 TL hediye çeki kazanma fırsatı

IKEA Hakkında

IKEA, ev için mobilya, mutfak aletleri ve ev süs eşyaları tasarlayan ve satan bir İsveç şirketidir. Şirket, 1943 yılında şirketin kurulduğu sırada 17 yaşında olan Ingrid Kamprad tarafından kuruldu. IKEA, 2008’den beri dünyanın en büyük mobilya perakendecisidir. En son IKEA indirim kodu, IKEA kupon kodu ve en yeni tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Depolama çözümlerinden tekstile, mutfak ve akıllı ev ürünlerine kadar IKEA’nın ürün yelpazesi, depolama çözümlerinden mutfaklara ve akıllı ev ürünlerine kadar her şeyi kapsar. Şirket, genellikle geri dönüştürülmüş malzemeleri içeren yenilikçi tasarımıyla tanınır. Ayrıca IKEA, resim çerçevesi gibi küçük parçalardan yatak ve şifonyer gibi büyük mobilya parçalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Genç yetişkinler ve üniversite öğrencileri arasında IKEA, uygun fiyatlı ama şık ürünleri nedeniyle bir hayran kitlesi geliştirdi. Eşsiz stiline, harika fiyatlarına ve ürün çeşitliliğine rağmen IKEA, genç yetişkinler ve üniversite öğrencileri için favori bir yer olmaya devam ediyor.

IKEA’nın günlük hayatı herkes için kolaylaştırmak gibi bir misyonu olmasına rağmen, vizyonu dünyanın önde gelen çok kanallı ev mobilyası perakendecisi olmaktır.

IKEA’daki ürünlerin çoğu geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır ve kolayca taşınıp saklanabilmeleri için montajı ve sökülmesi kolaydır. IKEA ayrıca eve teslim, montaj ve kurulum gibi çeşitli hizmetler de sunmaktadır.

Müşteriler, uygun alışveriş deneyimi nedeniyle IKEA’yı seviyor. İnsanların IKEA’yı sevmesinin bir başka nedeni de sürdürülebilirliğe olan bağlılığıdır. Şirket, ürünlerinde sürdürülebilir malzemeler kullanıyor ve aynı zamanda geri dönüşüm programları ve enerji verimli aydınlatma gibi girişimlerle çevresel etkisini azaltmak için çalışıyor.

Son olarak, insanlar IKEA’yı yerel toplulukları desteklediği için seviyor. Şirket, dünyanın dört bir yanındaki hayır kurumlarına para ve mal bağışlıyor ve aynı zamanda faaliyet gösterdiği topluluklardaki birçok insana iş sağlıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın