IKEA (Almanya)

IKEA, 1943 yılında o sırada 17 yaşında olan Ingvar Kamprad tarafından İsveç’te kuruldu. Kalem, resim çerçevesi, cüzdan gibi küçük ev eşyaları ve insanların günlük yaşamlarında kullandıkları diğer eşyaları satıyordu. IKEA’nın başladığı yer olan Almhult, nispeten fakir bir topluluktur, bu nedenle marka yenilikçi ve minimalist olarak bilinir hale geldi. Perakende konsepti büyüdükçe Kamprad, IKEA kataloğunu oluşturarak, uzaktaki kişilerin sattığı artan ürün koleksiyonunu satın almalarını sağladı. Sonunda bir showroom açıldı. Artık dünya çapında yüzlerce mağazasıyla popüler bir mobilya markasıdır.

ikea logo
Fırsat
IKEA internet sitesindeki İsveç Gıda Marketi’nden yapılacak alışverişlerde nakliye ücretsiz!

IKEA, 1943 yılında o sırada 17 yaşında olan Ingvar Kamprad...Devamını Gör

IKEA, 1943 yılında o sırada 17 yaşında olan Ingvar Kamprad tarafından İsveç'te kuruldu. Kalem, resim çerçevesi, cüzdan gibi küçük ev eşyaları ve insanların günlük yaşamlarında kullandıkları diğer eşyaları satıyordu. IKEA'nın başladığı yer olan Almhult, nispeten fakir bir topluluktur, bu nedenle marka yenilikçi ve minimalist olarak bilinir hale geldi. Perakende konsepti büyüdükçe Kamprad, IKEA kataloğunu oluşturarak, uzaktaki kişilerin sattığı artan ürün koleksiyonunu satın almalarını sağladı. Sonunda bir showroom açıldı. Artık dünya çapında yüzlerce mağazasıyla popüler bir mobilya markasıdır.

Daha Az Göster

Markalar kampanyalarını dönemsel yaptığından bazen indirim ve kodlar geçerliliğini yitirebiliyor. Bize Facebook ya da Instagram üzerinden hangi markada sorun yaşadığınızı iletirseniz, sizin için başka kampanya var mı diye araştırabiliriz.

Bu fırsatı sevdiklerinizle paylaşın