ikas indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

ikas nedir?

ikas, yeni nesil e-ticaret işlevselliği sunan küçük işletmeler için tasarlanmış bir platformdur. Müşterilerine ışık hızında online vitrinler ve kapsamlı bir dizi arka uç özelliği sunuyor. En son ikas indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Hedefi 2025 yılına kadar Avrupa’nın önde gelen e-ticaret platformlarından biri olmaktır. Şirket, 500 Fintech, Revo ve daha pek çok büyük yatırımcıdan fon aldı.

Ikas, e-ticaret işinize başlamanın en kolay yoludur, sabit maliyet gerektirmez. Her iki taraf için de kazan-kazan durumu vardır. İadeler, kategoriler ve benzerleri gibi önemli özelliklere erişmek için uygulamalar yüklemek yerine, kusursuz bir deneyim sunar. Ürünün satıldığı ülke ve bölgeye bağlı olarak farklı fiyatlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Tek bir gösterge panosu kullanarak tüm satış kanalı ağınızı başlatabilir, yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Kullanımı hızlı ve kolaydır. Herkesin iyi performans gösteren bir e-ticaret sitesi olabilir. ikas ile yüksek hızı sayesinde aynı sayıda ziyaretçi ile daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

GA4, GTM DataLayer ve Facebook Conversion API ile tamamen entegre olarak pazarlama yığınınızı yalnızca birkaç tıklamayla kurun. Dönüşüm oranlarınız tek sayfalık ödeme ile daha artacak, kullanıcılar siparişlerini daha kolay kontrol edebilecektir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın