En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Ikas

Ikas indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Ikas
Sadece Kuponigo’da!

ikas, yeni nesil e-ticaret işlevselliği sunan küçük işletmeler için tasarlanmış bir platformdur. Müşterilerine ışık hızında online vitrinler ve kapsamlı bir dizi arka uç özelliği sunuyor.

Hedefi 2025 yılına kadar Avrupa’nın önde gelen e-ticaret platformlarından biri olmaktır. Şirket, 500 Fintech, Revo ve daha pek çok büyük yatırımcıdan fon aldı.

Ikas, e-ticaret işinize başlamanın en kolay yoludur, sabit maliyet gerektirmez. Her iki taraf için de kazan-kazan durumu vardır. İadeler, kategoriler ve benzerleri gibi önemli özelliklere erişmek için uygulamalar yüklemek yerine, kusursuz bir deneyim sunar. Ürünün satıldığı ülke ve bölgeye bağlı olarak farklı fiyatlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Tek bir gösterge panosu kullanarak tüm satış kanalı ağınızı başlatabilir, yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. Kullanımı hızlı ve kolaydır. Herkesin iyi performans gösteren bir e-ticaret sitesi olabilir. ikas ile yüksek hızı sayesinde aynı sayıda ziyaretçi ile daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

GA4, GTM DataLayer ve Facebook Conversion API ile tamamen entegre olarak pazarlama yığınınızı yalnızca birkaç tıklamayla kurun. Dönüşüm oranlarınız tek sayfalık ödeme ile daha artacak, kullanıcılar siparişlerini daha kolay kontrol edebilecektir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun