En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

IHG Hotels

IHG Hotels indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Haziran 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

IHG Hotels

IHG Hotels & Resorts gerçek konukseverlik sağlamayı amaçlayan küresel bir konaklama şirketidir. 17 otel markasından oluşan bir aile ve dünyanın en büyük otel sadakat programlarından biri olan IHG Rewards ile IHG’nin Türkiye dahil 100’den fazla ülkede 6.000’den fazla açık oteli ve geliştirme aşamasında olan 1.800 oteli bulunuyor. Six Senses Hotels Resorts Spa’lar, Regent Hotels & Resorts, InterContinental Hotels & Resorts, Vignette Collection, Kimpton Hotels & Restaurants, Hotel Indigo, voco Hotels, HUALUXE Hotels & Resorts, Crowne Plaza Hotels & Resorts, EVEN Hotels, Holiday Inn Hotels & Resorts, Holiday Inn Express, Atwell Suites, Staybridge Suites, Holiday Inn Club Vacations, Candlewood Suites başlıca otellerindendir.

IHG® Rewards Club’a katılın, harika hediyeler alın, üyelere özel avantajlardan yararlanın. Puan ve Nakit programımızla bir sonraki Hediye Gecenizin rezervasyonu için daha az puan kullanın! Hayalinizdeki destinasyona ulaşmayı gerçeğe dönüştürün. Puan satın alıp Hediye Geceler, uçuşlar ve çok daha fazlası için kullanın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun