En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

İDO indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbullulara alternatif ulaşım hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. İlk olarak Türk Denizcilik İşletmeleri A.Ş.’nin Norveç’ten aldığı 10 deniz otobüsü ile yola çıkan İDO, kısa sürede İstanbul’da hızlı ve konforlu ulaşımın simgesi haline geldi. 1988-1997 yılları arasında 7 deniz otobüsü, iki hızlı feribot ve ilk kez bir Türk tersanesinin inşa ettiği yüksek hızlı deniz otobüsü ile gemi sayısı yirmiye ulaştı. İDO, Yenikapı (İstanbul)- Yalova , Yenikapı (İstanbul)- Bandırma gibi Marmara Denizi’nin iki yakasını birbirine bağlayan yeni seferlerini düzenlemeye devam ediyor. İDO, 19 hatta ve 32 noktaya 53 gemi ile hizmet veriyor.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.