İDO

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbullulara alternatif ulaşım hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. İlk olarak Türk Denizcilik İşletmeleri A.Ş.’nin Norveç’ten aldığı 10 deniz otobüsü ile yola çıkan İDO, kısa sürede İstanbul’da hızlı ve konforlu ulaşımın simgesi haline geldi. 1988-1997 yılları arasında 7 deniz otobüsü, iki hızlı feribot ve ilk kez bir Türk tersanesinin inşa ettiği yüksek hızlı deniz otobüsü ile gemi sayısı yirmiye ulaştı. İDO, Yenikapı (İstanbul)- Yalova , Yenikapı (İstanbul)- Bandırma gibi Marmara Denizi’nin iki yakasını birbirine bağlayan yeni seferlerini düzenlemeye devam ediyor. İDO, 19 hatta ve 32 noktaya 53 gemi ile hizmet veriyor.

İDO’da tüm yolculuklarınızda geçerli % 20 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
İDO’da tüm yolculuklarınızda geçerli % 20 indirim kodu

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbullulara alternatif ulaşım hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur...Devamını Gör

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbullulara alternatif ulaşım hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. İlk olarak Türk Denizcilik İşletmeleri A.Ş.'nin Norveç'ten aldığı 10 deniz otobüsü ile yola çıkan İDO, kısa sürede İstanbul'da hızlı ve konforlu ulaşımın simgesi haline geldi. 1988-1997 yılları arasında 7 deniz otobüsü, iki hızlı feribot ve ilk kez bir Türk tersanesinin inşa ettiği yüksek hızlı deniz otobüsü ile gemi sayısı yirmiye ulaştı. İDO, Yenikapı (İstanbul)- Yalova , Yenikapı (İstanbul)- Bandırma gibi Marmara Denizi'nin iki yakasını birbirine bağlayan yeni seferlerini düzenlemeye devam ediyor. İDO, 19 hatta ve 32 noktaya 53 gemi ile hizmet veriyor.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply