Huawei kupon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Tüm kodlar bir arada
Huawei’de 15.000 Tl Ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli 450 Tl / 10.000 Tl’e 300 Tl / 5.000 Tl’e 150 Tl Ve 3.000 Tl’e 100 Tl Indirim Kodu
KUPON KODU
Huawei’de 15.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 450 TL / 10.000 TL’e 300 TL / 5.000 TL’e 150 TL ve 3.000 TL’e 100 TL indirim kodu

Huawei Hakkında

Huawei, ağ ürünleri ve telekomünikasyon ekipmanı alanında Çin’in Shenzhen şehrinde bulunan çok uluslu bir Çinli şirkettir. O kadar büyük bir pazar lideridir ki, 2012’deki küresel satışları, bu alandaki diğer şirketler arasında Ericsson’un satışlarını dahi aşmıştır. En güncel Huawei kupon kodu, Huawei indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

1987 yılında kurulmuş bir şirket olarak Huawei, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere bilgi ve iletişim teknolojisi altyapısı, akıllı cihazlar, telefonlar ve diğer teknolojiler sağlıyor. 170 ülke ve bölgede çalışan yaklaşık 195.000 çalışanı ile şirket, dünya çapında üç milyardan fazla kişiye hizmet vermektedir. Şirket şu anda yaklaşık 195.000 kişiyi istihdam etmektedir.

Huawei’nin misyonu, tamamen bağlantılı, akıllı bir dünyaya ulaşabilmemiz için her bireye, haneye ve kuruluşa dijital erişim sağlamaktır.

Bunu yaparak, gerçekten zeki bir toplum inşa etmek için her yerde bulunan bağlantılar oluşturacaklar ve ağlara eşit erişim sağlayacaklar. Güçlü dijital platformların geliştirilmesinin yanı sıra her yerde bulunan bulut bilişim ve akıllı hizmetler sağlamak için çeşitlendirilmiş bilgi işlem gücünün lider bir sağlayıcısı olarak misyonları; kuruluşlar ve endüstriler için güçlü dijital platformlar oluşturarak daha çevik, verimli ve dinamik olmalarına yardımcı olmaktır.

Yapay zeka kullanarak tüketici deneyimini yeniden tanımlamak için, tüketicilerin evde, seyahat etmelerine, işte seyahat etmelerine, film izlemesine, egzersiz yapmasına veya televizyon izlemesine bakılmaksızın çok daha kişiselleştirilmiş ve akıllı bir deneyim sunmayı amaçlıyorlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.