Hotiç indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Hotiç’te % 7 Indirim Veren Moneypay’e Üye Olurken 5 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Hotiç’te % 7 indirim veren MoneyPay’e üye olurken 5 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Hotiç’te Sadece 48 Saat Geçerli Tüm Ürünlerde % 50 Indirim Fırsatı
Hotiç’te sadece 48 saat geçerli tüm ürünlerde % 50 indirim fırsatı

Hotiç, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulmuş, modern erkek ve...Devamını Gör

Hotiç, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulmuş, modern erkek ve kadınların yaşam tarzlarına uygun özgün ve zarif tasarımlar üreten bir ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Moda ve trendleri gündüzden geceye taşıyan yaşam tarzlarına uyum sağlayan ürünlerde gerçek deri ve doğal malzeme kullanılmaktadır. Kalitesini el işçiliği ve kusursuz teknolojiyi geniş tasarımcı kadrosu ile birleştirerek bir bağımlılık yaratarak ve klasikleşerek "Hotiç hattı"nı yarattı. 80 yıldır büyük bir ekibin emeği ve yaratıcılığıyla gelişiyor. Türkiye'nin sektöründeki en güçlü markalarından biri olan Hotiç, bugün yurt içi ve yurt dışında en büyük AVM'lerde ve en prestijli cadde mağazalarında 152 satış noktasına sahiptir.

Daha Az Göster

Hotiç Hakkında

Hotiç, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulan ve o tarihten bu yana ayakkabı ve aksesuar üretimi yapan bir şirkettir. Modern insanın ihtiyaçlarını karşılayan özgün, zarif ve zamansız tasarımlar üretirler. En güncel Hotiç indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Modayı ve trendleri gündüzden geceye taşıyan bir yaşam tarzına uyum sağlamak için tasarlanan bu ürünler, hakiki deri ve doğal malzemelerden üretiliyor. Geniş bir tasarımcı kadrosunu el işçiliği, kusursuz teknoloji ve bağımlılık yapan bir kalite kombinasyonu ile birleştirerek klasikleşen bir bağımlılık yarattı.

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinde Hotiç markasının bulunabileceği 152 satış noktası bulunmaktadır. Türkiye pazarının en güçlü markalarından biri olan Hotiç’in yurt dışında da en prestijli cadde mağazalarında satış noktası bulunmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın