Hopi

Hopi mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli 5 hediye paracık kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Eğer YENİ ÜYE OLMANIZA RAĞMEN bu kod çalışmıyorsa Hopi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Hopi’nin paracık kazandıran kampanyalarına göz at, sen de Hopi ile yüzlerce paracık kazan. Yeni bir alışveriş yöntemi deneyimlemek için Hopi ile tanışın. Artık fırsatları, indirimleri ve kampanyaları takip etmenize gerek yok. Hopi her şeyi sizin için yapıyor. Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi alışverişlerden Paracık kazanın; daha sonra bunları yaklaşan satın alımlarınızda indirim olarak kullanın. Alışverişin App’i Hopi ile sana özel kampanyaları keşfet.

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Herkes daha fazla satın almak ve daha az ödemek istiyor. Hopi, özelleştirilmiş fırsatlar ve inanılmaz tasarruflar sunan yepyeni bir uygulamadır. Hopi’de normal indirim planlarından çok daha iyi bir şey var: Paracık.

Artık en son fırsatları ve/veya en düşük fiyatları aramanıza gerek yok. Hopi’nin başka avantajları da var; Uygulama, alışveriş alışkanlıklarınızı öğrenir ve bir rehber gibi alışveriş tercihlerinize uygun, son derece özelleştirilmiş, size özel fırsatları gösterir.

Hopi, en iyi ve en popüler markalardan elektronikten giysiye, aksesuardan ayakkabıya, tatilden bebek malzemelerine kadar ülke çapında en iyi fırsat ve kampanyaları sunuyor. Tek yapmanız gereken Paracık kampanyalarını düzenli olarak kontrol etmek ve QR tabanlı Hopi kimliğinizi alışveriş yaparken kasiyere göstermek. Paracık puanlarınızı bir sonraki teknoloji, moda, aksesuar veya tatil alışverişlerinizde kullanabilirsiniz, nasıl kullanacağınız size kalmış!

Hopi ile alışveriş yapmak güvenli ve kolaydır. Uygulamayı açın, fırsatlarınıza göz atın, ihtiyaçlarınıza en uygun olanları keşfedin veya ilgilendiğiniz markayı arayın. Kasiyere Hopi Kimliğinizi gösterin.

Yeni kampanyaları takip edin, puanlarınızı 2, 3 ve hatta başlangıç ​​değerlerinin 5 katından fazla kullanın. 1 Paracık = 1 TL. Tüm Hopi işlemleriniz üzerinden Paracik kazanabilir ve/veya orijinal değerlerinin 3, 5 hatta 10 katı ile çarpabilirsiniz. Kişiye özel, son derece özelleştirilmiş kampanyalar Alışveriş alışkanlıklarınıza ve favori kampanyalarınıza bağlı olarak Hopi, alışveriş tercihlerinize en uygun fırsatları bulur. Hopi trendlerinizi takip eder ve günlük hayatınızı kolaylaştırır.

Güvenli bir ortamda kullanımı kolay mobil ödemelerin keyfini çıkarmaya başlamak için kredi kartlarınızı Hopi’ye ekleyin, alışverişlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirin. Akıllı arama özelliği sayesinde en avantajlı kampanyaları yakalayacak, ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde bulabileceksiniz. İster fotoğraf çekerek, ister barkod okutarak veya anahtar kelime yazarak arama yapabilir, aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz,

Konum bilgisini ve Bluetooth’u etkinleştirirseniz, Hopi yakındaki en iyi fırsatları bulur. Hopi’ye bağlı bir mağazaya girdiğinizde Hopi size özelleştirilmiş bildirimler gönderir.

Bir kampanya teklifini beğendiğinizde, beğenebilirsiniz ve kampanya bitmeden Hopi sizi bilgilendirecektir. Alışveriş tercihlerinize uygun benzer kampanya ve fırsatlardan da haberdar olursunuz.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın