Hop davet kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Hop nedir?

Hop Scooter, insanların şehirde dolaşmaları için esnek bir yol sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir elektrikli scooter paylaşım platformudur. HOP ile trafiğe takılmadan şehirde diğer ulaşım araçlarından daha verimli bir şekilde dolaşabilirsiniz. Yolculuğunuzu tamamladığınızda yayalara saygı duymayı, yerel trafik düzenlemelerine uymayı ve belirlenmiş alana park etmeyi unutmayın. En güncel HOP davet kodu, HOP promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi Elektrikli Scooter Uygulaması Hangisi? 🛴

Hop ile mikromobilite devrimine katılın! Eğlenin, iletişime geçin, zamandan tasarruf edin ve daha ileri gidin. İşe veya okula gitmek, şehirde dolaşmak veya arkadaşlarla eğlenmek için scooter kullanın.

Uygulamayı ücretsiz indirin ve kaydolun. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini ekleyin. Haritada size en yakın scooter’ı bulun. Kilidi açmak için QR kodunu tarayın. Sürüşünüzün keyfini çıkarın. Güvende olun ve her zaman kask takın! Hizmeti uygulama ile kilitleyerek sürüşünüzü sonlandırın ve scooter’ı güvenli bir yere park edin.

HOP, scooter’ın kilidini açmak için düşük bir sabit fiyat ve bir dakikalık kullanım ücreti alır. Fiyatlar şehirden şehire değişiklik gösterdiğinden, scooter kilidini açmadan önce haritadaki tavşan simgesine tıklayarak fiyatları kontrol etmenizi öneririz.

Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın