En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Hop davet kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Hop

Hop mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ücretsiz sürüş kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Eğer YENİ ÜYE OLMANIZA RAĞMEN Hop davet kodu çalışmıyorsa Hop Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. HOP! ile ister işe, ister okula, istersen de biraz hava almaya çık; gitmek istediğin her yere kolayca ulaş. Çünkü HOP!, çevre dostu , ergonomik ve yüksek performanslı elektrikli araçları ile kullanıcılarına, şehrin karmaşasından uzak, keyif dolu bir sürüş sunuyor. Geriye sadece kaskını takıp, şehrin keyfini sürmek kalıyor! Ayrıca şehrinin her köşesinde bulunan HOP! scooterlar ile, 7 gün 24 saat gideceğin yere trafiğe takılmadan ulaşabilirsin.

TÜRKİYE
Hop Scooter’da 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Hop Scooter’da 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
HOP! ile ister işe, ister okula, istersen de biraz hava almaya çık; gitmek istediğin her yere...Devamını Gör
HOP! ile ister işe, ister okula, istersen de biraz hava almaya çık; gitmek istediğin her yere kolayca ulaş. Çünkü HOP!, çevre dostu , ergonomik ve yüksek performanslı elektrikli araçları ile kullanıcılarına, şehrin karmaşasından uzak, keyif dolu bir sürüş sunuyor. Geriye sadece kaskını takıp, şehrin keyfini sürmek kalıyor! Ayrıca şehrinin her köşesinde bulunan HOP! scooterlar ile, 7 gün 24 saat gideceğin yere trafiğe takılmadan ulaşabilirsin. Daha Az Göster

HOP Scooter uygulamasını ücretsiz indirin ve ekolojik, hızlı ve güvenli bir şekilde şehirdeki en eğlenceli sürüşlerin tadını çıkarın!

HOP, şehirde dolaşırken ihtiyacınız olan esnekliği size sunmak için oluşturulmuş, paylaşılan bir elektrikli scooter platformudur. HOP’unuzu sürerken artık trafik hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak! E-scooter’ları, şehirde diğer ulaşım araçlarından daha verimli bir şekilde seyahat etmenizi sağlayacaktır. Yolculuğunuzu tamamladığınızda yayalara saygı duymayı, yerel trafik düzenlemelerine uymayı ve belirlenmiş alan içinde park etmeyi unutmayın.

Hop ile mikromobilite devrimine katılın! Eğlenin, iletişime geçin, zamandan tasarruf edin ve daha ileri gidin. İşe veya okula gitmek, şehirde dolaşmak veya arkadaşlarla eğlenmek için scooter kullanın.

Uygulamayı ücretsiz indirin ve kaydolun. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini ekleyin. Haritada size en yakın scooter’ı bulun. Kilidi açmak için QR kodunu tarayın. Sürüşünüzün keyfini çıkarın. Güvende olun ve her zaman kask takın! Hizmeti uygulama ile kilitleyerek sürüşünüzü sonlandırın ve scooter’ı güvenli bir yere park edin.

HOP, scooter’ın kilidini açmak için düşük bir sabit fiyat ve bir dakikalık kullanım ücreti alır. Fiyatlar şehirden şehire değişiklik gösterdiğinden, scooter’ınızın kilidini açmadan önce haritadaki tavşan simgesine tıklayarak fiyatları kontrol etmenizi öneririz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun