Abone Olun & Tasarruf Edin

homend cover
%10 İndirim + Ücretsiz Kargo

Homend İndirim Kodu

Homend'den yapacağınız ilk online alışverişinizde %10 indirim kazanın. Yenilikçi küçük ev aletleri sunan Homend, hayatı kolaylaştırıyor.


Kupon Kodu

Homend’te ilk online alışverişinize özel %10 indirim

Küçük ev aletlerinde anlamlı yenilikler sunan Homend, özgün fonksiyonel çözümlerle hayata hizmet eder.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Homend Nedir?

Homend, küçük ev aletlerinde anlamlı yenilikler sunan, günlük yaşamı iyileştirmek için benzersiz ve işlevsel çözümler sağlayan bir markadır. Akıllı mutfak aletlerinden sessiz ve şık tasarımlara kadar Homend ürünleri, verimlilik ve estetiğin mükemmel bir karışımını sunarak onları her eve değerli bir katkı haline getirir.

Homend’in yiyecek hazırlama, içecek hazırlama, yemek pişirme, hava temizleme, kişisel bakım ve hatta anne ve bebek ihtiyaçları için ürettiği pek çok şey var. Elektrikli süpürgeler, ütüler, su arıtma cihazları ve yedek parçalar gibi seçeneklerle Homend, güvenilir ve yenilikçi cihazlarıyla evinizin her yönüyle ilgilenilmesini sağlar.

Homend, yenilikçi ve işlevsel küçük ev aletleri ile günlük işlerimizi yapma şeklimizde devrim yaratmayı hedefliyor. Bir Homend ürünü satın aldığınızda ve homend.com’a kaydettirdiğinizde, garanti belgesi, fiş veya fatura gibi belgeleri takip etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Homend, sizden garanti belgesi de dahil olmak üzere herhangi bir belge talep etmeyerek kutuları ve evrakları saklama zahmetini ortadan kaldırır.

Tüm ürünlerimiz tasarım, üretim ve dağıtım aşamalarında çok sayıda kalite kontrolden geçer. Bununla birlikte, üretimden kaynaklanan en ufak bir sorun olması durumunda bile, herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmama garantiniz 2 yıl boyunca geçerlidir.

Homend, her türlü ürün sorununun hızlı ve verimli bir şekilde çözülmesini sağlayarak en iyi müşteri hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Envanterimizde gerekli yedek parçaların bulunması halinde, nakliye teslim süresi hariç 48 saat içinde sorunu çözerek cihazınızın işlevselliğini en kısa sürede yeniden kazanmanızı sağlıyor.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin