Holimax indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Otel Rezervasyonu Platformu Holimax’ın Öner Kazan Sistemi Ile Bir Sonraki Seyahatinizde % 50’Ye Varan Indirim Fırsatı
Otel rezervasyonu platformu Holimax’ın Öner Kazan Sistemi ile bir sonraki seyahatinizde % 50’ye varan indirim fırsatı

Holimax nedir?

Türkiye’nin en önemli destinasyonlarına ekonomik ve güvenilir tatil anlayışıyla hizmet veren Holimax, uluslararası standartlarda yenilikçi ve güvenilir hizmet kalitesiyle bilinen seyahat bir satış acentasıdır. En güncel Holimax indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Ziyaretçilerin rezervasyonlarını yaptıkları andan ayrıldıkları ana kadar memnun kalmalarını sağlamak Holimax’ın önceliğidir. Seyahat danışmanları aracılığıyla kişiselleştirilmiş ve çekici tatil planlama fırsatları sunmak da Holimax’ın hedefidir.

Holimax markası, Türkiye’nin tatillerini değiştirmek ve sektörün en dinamik markası olmak misyonuyla 2021 yılında bir CRM Grup yatırımı olarak lanse edildi. Holimax, CRM Grubu’nun bir parçası olarak, çatısı altında kurulduğu 2005 yılından bu yana on yılı aşkın süredir yüzlerce turistik tesisin çağrı merkezi operasyonlarını yönetiyor.

Kolay web sitesi tasarımı, marka konumlandırması, reklamları ve çağrı satışları nedeniyle oldukça popülerdir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.