Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Holimax İndirim Kodu

Holimax İndirim Kodu ile tatil standartlarını değiştiren yepyeni bir tatil anlayışıyla tanışın. Her şey dahil, tam pansiyon, 5 yıldızlı ve en uygun otelleri incelemek için tıklayın.
0 / 5 Puan: 5

Puan:

Otel rezervasyonu platformu Holimax’ın Öner Kazan Sistemi ile bir sonraki seyahatinizde %50’ye varan indirim fırsatı

Tatil standartlarını değiştiren yepyeni bir tatil anlayışı Holimax'de. Her şey dahil, tam pansiyon, 5 yıldızlı ve en uygun otelleri incelemek için tıklayın.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Holimax nedir?

Türkiye’nin en önemli destinasyonlarına ekonomik ve güvenilir tatil anlayışıyla hizmet veren Holimax, uluslararası standartlarda yenilikçi ve güvenilir hizmet kalitesiyle bilinen seyahat bir satış acentasıdır. En güncel Holimax indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Ziyaretçilerin rezervasyonlarını yaptıkları andan ayrıldıkları ana kadar memnun kalmalarını sağlamak Holimax’ın önceliğidir. Seyahat danışmanları aracılığıyla kişiselleştirilmiş ve çekici tatil planlama fırsatları sunmak da Holimax’ın hedefidir.

Holimax markası, Türkiye’nin tatillerini değiştirmek ve sektörün en dinamik markası olmak misyonuyla 2021 yılında bir CRM Grup yatırımı olarak lanse edildi. Holimax, CRM Grubu’nun bir parçası olarak, çatısı altında kurulduğu 2005 yılından bu yana on yılı aşkın süredir yüzlerce turistik tesisin çağrı merkezi operasyonlarını yönetiyor.

Kolay web sitesi tasarımı, marka konumlandırması, reklamları ve çağrı satışları nedeniyle oldukça popülerdir.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir