En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Hide VPN

Hide VPN indirme kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Hide VPN

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı VPN’i hide.me ücretsiz – ücretli paketleriyle VPN kullanmak isteyen herkes için hızlı ve kolay kurulum uygulamalar sunuyor. Teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcıların gizlilik ve güvenliklerini kolayca sağlayabilmeleri için oluşturulmuştur. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, “Ücretsiz Planınızı Alın”a tıklamak, “VPN’i Etkinleştir”e dokunmak ve başlamak.

Hide.me VPN’de geçerli % 61 indirim fırsatı
Hide.me VPN’de geçerli % 61 indirim fırsatı

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı...Devamını Gör

20 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen dünyanın en hızlı VPN'i hide.me ücretsiz - ücretli paketleriyle VPN kullanmak isteyen herkes için hızlı ve kolay kurulum uygulamalar sunuyor. Teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcıların gizlilik ve güvenliklerini kolayca sağlayabilmeleri için oluşturulmuştur. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, "Ücretsiz Planınızı Alın"a tıklamak, "VPN'i Etkinleştir"e dokunmak ve başlamak.

Daha Az Göster

Gizli IP: hide.me VPN’e bağlanarak gerçek IP’nizi gizleyin ve izlenemeyen bir IP kullanın.

Malezya Merkezli: Çevrimiçi etkinliklerinizi kaydetmeyi gerektirmeyen bir yasaya göre çalışıyor.

Güvenli Şifreleme: İnternet bağlantınızı şifrelemek ve bilgilerinizi gizli tutmak için AES-256 kullanıyor.

Kill Switch: VPN bağlantısı kesilirse, Kill Switch internet bağlantınızı engeller ve istenmeyen IP sızıntılarını önler.

Görünmezlik Koruması: Belirli uygulamaların veya tüm internet bağlantınızın yalnızca VPN’iniz bağlıyken çalışmasına izin verin.

Desteklenen Protokoller: VPN protokolleriyle (WireGuard, IKEv2, OpenVPN, SoftEther ve SSTP) tam IPv6 desteğinin keyfini çıkarın.

Boğulmayı Önle: Gizli bir IP, ISS’nizin etkinliklerinizi izleyemeyeceği ve bir filmin ortasında bağlantınızı kesemeyeceği anlamına gelir.

Limitsiz Bant Genişliği: Premium Planında, izlemek istediğiniz TV programları, belgeseller, haberler, sporlar ve daha fazlası için sınır yoktur.

Lokasyon Kısıtlamaları Yok: İster ülke dışında olun ister sadece yabancı filmin tadını çıkarın, dünya çapındaki sunuculardan herhangi birine bağlanarak küresel içeriğe erişin.

Patlayıcı Hızda: Dünya çevrimiçi olarak sizin avucunuzda. İnternette gezin, indirin ve dilediğiniz içeriği izleyin.

P2P Optimize: İndirme hızınızı yükseltmek için sunucuları stratejik lokasyonlara yerleştirilmiştir.

Hızlı Bağlantı: Takılmadan internetin tadını çıkarmak için hide.me VPN uygulamasına bağlanın.

Aynı anda 10 bağlantı: İnternet bağlantınızı tüm cihazlarınızda güvenli hale getirin ve sevdiklerinizle paylaşın.

Tüm cihazlarda mevcut: hide.me uygulaması Windows, Android, iOS, macOS, Amazon Fire TV ve dahasında mevcut.

Kullanıcı dostu uygulama: hide.me VPN uygulamasını indirin ve dünya çapındaki sunucularımızdan herhangi birine bağlanın. Bu kadar kolay.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun