En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

HBO Max

HBO Max nedir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

HBO Max, tüm HBO’yu daha fazla izlenmesi gereken TV dizileri, gişe rekorları kıran filmler ve özel Max Originals ile birleştiren birinci sınıf bir medya akış uygulamasıdır. Binlerce saatlik eğlenceye sınırsız erişim ile ailenizdeki herkes için uygun bir içerik bulabilirsiniz. En rahat ev kıyafetlerinizi giyin ve DC, Cartoon Network Koleksiyonu, TCM küratörlüğünde Classics, Susam Atölyesi ve daha fazlasını içeren içeriklerden bir sonraki favorinizi bulun.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

HBO Max’in öne çıkan özellikleri

  • Daha da fazla eleştirmenlerce beğenilen filmler, çok değerli TV dizileri ve tamamen yeni Max Originals ile HBO’nun tamamı.
  • Robotlar tarafından değil, editoryal uzmanlar tarafından elle seçilen çok sayıda koleksiyon.
  • Esnek ebeveyn denetimleriyle benzersiz bir çocuk deneyimi.
  • Adult Swim Koleksiyonu, Cartoon Network Koleksiyonu, Looney Tunes, Studio Ghibli, TCM küratörlüğünde Classics, Crunchyroll ve daha fazlasını içeren sevilen markalara ayrılmış HBO Max Hub’ları.
  • İstediğiniz zaman çevrimdışı izlemek için bölümleri ve filmleri telefonunuza veya tabletinize indirin.
  • Özelleştirilebilir profil resimlerine sahip beş adede kadar izleyici profili.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.