HBO Max

HBO Max nedir ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

HBO Max, tüm HBO’yu daha fazla izlenmesi gereken TV dizileri, gişe rekorları kıran filmler ve özel Max Originals ile birleştiren birinci sınıf bir medya akış uygulamasıdır. Binlerce saatlik eğlenceye sınırsız erişim ile ailenizdeki herkes için uygun bir içerik bulabilirsiniz. En rahat ev kıyafetlerinizi giyin ve DC, Cartoon Network Koleksiyonu, TCM küratörlüğünde Classics, Susam Atölyesi ve daha fazlasını içeren içeriklerden bir sonraki favorinizi bulun.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

HBO Max’in öne çıkan özellikleri

  • Daha da fazla eleştirmenlerce beğenilen filmler, çok değerli TV dizileri ve tamamen yeni Max Originals ile HBO’nun tamamı.
  • Robotlar tarafından değil, editoryal uzmanlar tarafından elle seçilen çok sayıda koleksiyon.
  • Esnek ebeveyn denetimleriyle benzersiz bir çocuk deneyimi.
  • Adult Swim Koleksiyonu, Cartoon Network Koleksiyonu, Looney Tunes, Studio Ghibli, TCM küratörlüğünde Classics, Crunchyroll ve daha fazlasını içeren sevilen markalara ayrılmış HBO Max Hub’ları.
  • İstediğiniz zaman çevrimdışı izlemek için bölümleri ve filmleri telefonunuza veya tabletinize indirin.
  • Özelleştirilebilir profil resimlerine sahip beş adede kadar izleyici profili.
Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply