HavHav kampanya kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Havhav Ile Köpeğinizin Tüm Ihtiyaçlarını Ayda Sadece 69 Tl’den Başlayan Fiyatlarla Karşılama Fırsatı
KAMPANYA
Havhav ile köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını ayda sadece 69 TL’den başlayan fiyatlarla karşılama fırsatı

HavHav nedir?

HavHav, köpekler için aylık yaş mama, oyuncak, sürpriz dolu mükemmel bir kutu hazırlayan bir abonelik hizmetidir. En güncel Havhav kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

HavHav; lezzetli, denenmiş ikramlar, sağlık ürünleri, aksesuarlar, oyuncaklar, konserveler ve daha fazlasını en yakın dostlarımız için özel olarak kapınıza kadar getiriyor. Ekibin aynı zamanda Miyav adında kedilere özel bir başka abonelik sistemi daha bulunuyor.

HavHav ile hem kendi sevgili dostunuzu mutlu edebilir hem de barınaktaki ihtiyaç sahibi canlılara yardım edebilirsiniz. HavHav’ın oluşturduğu abonelik kutusu, en değerli dostlarımız olan köpeklerimiz için yılların tecrübesiyle tasarlanmış, onlar için eğlence, lezzet ve sağlıkla dolu birçok sürpriz içermektedir.

İşlerinde son derece hassas olan köpek severler, kutu içeriğinin seçiminden sorumludur. HavHav her ay için özel bir konsept sunuyor. Her ay gününüzü çok daha kolay hale getirecek lezzetli test edilmiş ikramlar, sağlık ürünleri, aksesuarlar, oyuncaklar ve konserve yiyecekler bulacaksınız.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.