Hammer Jack indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Hammer Jack’te Ayakkabı Ve Spor Giyim Modellerinde Yeni Üyelere Özel % 5 Indirim Kodu
KUPON KODU
Hammer Jack’te ayakkabı ve spor giyim modellerinde yeni üyelere özel % 5 indirim kodu

Hammer Jack nedir?

Hammer Jack, Türkiye ve yurtdışındaki yaygın bayi ağı ile sektörün en önemli markalarından biri olarak üretim faaliyetlerine sektörün en önemli markalarından biri olarak devam etmektedir. Su geçirmez, outdoor, erkek, bayan, çocuk ayakkabı, bot, tamamlayıcı aksesuar vb. ürünler satmaktadır.

Hammer Jack, müşterilerine yazlık ve kışlık geniş renk ve model seçenekleri sunmanın yanı sıra, 15000 metrekarelik iki modern binada kurduğu 15 mağaza ve 500’ü aşkın satış noktası ile ürünlerini 25 ülkeye ihraç etmektedir. Bunun büyük bir kısmı uluslararası bir kuruluş olan kuruluş tarafından ihraç edilmektedir.

Hammer Jack şu anda tüm fabrikalarında 500’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Hammer Jack, ülkedeki en ileri teknoloji ve entegre üretim tesislerinden bazılarıyla donatılmıştır. Sektörde uzmanlaşmış mağazalar zinciri ve artan üretim kapasitesi sayesinde Hammer Jack, ürün yelpazesini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmayı başarmaktadır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın