İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Hammer Jack İndirim Kodu

Ayakkabı ve Giyimde %10 İndirim
Hammer Jack indirim kodumuzdan yararlanın ve bütçenizi zorlamadan zamansız, rahat ayakkabılar için alışveriş yapın! Yeni ayakkabı zamanı.
Hammer Jack İndirim Kodu Hammer Jack indirim kodumuzdan yararlanın ve bütçenizi zorlamadan zamansız, rahat ayakkabılar için alışveriş yapın! Yeni ayakkabı zamanı.
5 1 5 3
0 / 5 5

Puan:

Hammer Jack’te ayakkabı ve spor giyim modellerinde %10 indirim kodu

Her tarza uygun, kaliteli, su geçirmez ayakkabılara uygun fiyatlar ile sahip olun. Erkek ayakkabı, Kadın ayakkabı ve Çocuk ayakkabıları için Hammer Jack'i tercih edebilirsiniz.

Öne Çıkan Kodlar:
  • %10 indirim kodu: HFT10
  • Yeni üyelere özel %5 indirim kodu: HAMMERJACK5
İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Hammer Jack nedir?

Hammer Jack, Türkiye ve yurtdışındaki yaygın bayi ağı ile sektörün en önemli markalarından biri olarak üretim faaliyetlerine sektörün en önemli markalarından biri olarak devam etmektedir. Su geçirmez, outdoor, erkek, bayan, çocuk ayakkabı, bot, tamamlayıcı aksesuar vb. ürünler satmaktadır.

Hammer Jack, müşterilerine yazlık ve kışlık geniş renk ve model seçenekleri sunmanın yanı sıra, 15000 metrekarelik iki modern binada kurduğu 15 mağaza ve 500’ü aşkın satış noktası ile ürünlerini 25 ülkeye ihraç etmektedir. Bunun büyük bir kısmı uluslararası bir kuruluş olan kuruluş tarafından ihraç edilmektedir.

Hammer Jack şu anda tüm fabrikalarında 500’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Hammer Jack, ülkedeki en ileri teknoloji ve entegre üretim tesislerinden bazılarıyla donatılmıştır. Sektörde uzmanlaşmış mağazalar zinciri ve artan üretim kapasitesi sayesinde Hammer Jack, ürün yelpazesini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmayı başarmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!