Gülaylar indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Gülaylar’da Sevgini Göstermenin Eşsiz Yolu, Sevgililer Gününe Özel Net % 70 İndirim!
Gülaylar’da Sevgini Göstermenin Eşsiz Yolu, Sevgililer Gününe Özel Net % 70 İndirim!

Gülaylar, 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir Türk mücevher markasıdır. Şirket, değerli metaller ve taşlarla yapılan yüksek kaliteli mücevherleriyle tanınır. Gülaylar ayrıca, geleneksel Türk tasarımlarının yanı sıra daha modern tasarımların da dahil olduğu çok çeşitli takı tasarımları sunmaktadır. Gülaylar, hem Türk hem de uluslararası müşteriler için popüler bir seçimdir. Şirket, kalitesi, tasarımları ve müşteri hizmetleri konusunda güçlü bir üne sahiptir.

Gülaylar Hakkında

Gülaylar Grubu, altın ve pırlanta özel tasarım koleksiyonlarını, Diamond Line-Gülaylar adıyla en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sunuyor. En güncel Gülaylar indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Gülaylar Grubu 1926 yılında kurulmuş olup, toplumun hem ekonomik hem de sosyal sektörlerine önemli katkılarda bulunan geniş bir marka yelpazesini hayata geçirmektedir. Gülaylar Grup aldığı ödüller ve takdirler ile başarı hikayeleri yazmıştır. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

1926 yılında İhsan Gülay, Gülaylar Topluluğu’nun temellerini attı. 1951 yılında ikinci kuşak Mehmet Gülay’ın işi devralmasıyla birlikte Gülaylar’ın bölgesel ve uluslararası yapısal organizasyonu istikrar geliştirmiş bir kurum olarak bugünlere ulaşmaktadır.

90 yılı aşkın güven ve tecrübemizle. Gülaylar’ın Türkiye pazarındaki markalara ve kuyumculara toptan satış hizmeti vermenin yanı sıra dünya pazarı üzerinden 55’ten fazla ülkeye ihracat yaptığını belirtmekte fayda var. Bu ülkeler çoğunlukla ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Japonya, İtalya, Kanada, Suudi Arabistan, Dubai ve Orta Doğu’nun geri kalanıdır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.