Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Gülaylar İndirim Kodu

Mücevher koleksiyonunuza bütçenize uygun yeni takılar eklemek ister misiniz? Gülaylar indirim kodumuzu kullanın ve bir sonraki satın alımınızda tasarruf edin.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Gülaylar'da %70'a varan indirim fırsatı

Gülaylar 1926 yılından bu yana mücevher tutkusunu, kusursuz işçiliğiyle birleştirerek müşterilerine mükemmel parçaları en iyi fiyata alma imkanı sunuyor.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Takı & Saat İndirimleri

Takı ve saat söz konusu olduğunda uygun fiyat için kaliteden ödün vermenize gerek yok. İndirim kodlarımız, bir bütçeyle en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Gülaylar, 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir Türk mücevher markasıdır. Şirket, değerli metaller ve taşlarla yapılan yüksek kaliteli mücevherleriyle tanınır. Gülaylar ayrıca, geleneksel Türk tasarımlarının yanı sıra daha modern tasarımların da dahil olduğu çok çeşitli takı tasarımları sunmaktadır. Gülaylar, hem Türk hem de uluslararası müşteriler için popüler bir seçimdir. Şirket, kalitesi, tasarımları ve müşteri hizmetleri konusunda güçlü bir üne sahiptir.

Gülaylar Hakkında

Gülaylar Grubu, altın ve pırlanta özel tasarım koleksiyonlarını, Diamond Line-Gülaylar adıyla en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sunuyor. En güncel Gülaylar indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Gülaylar Grubu 1926 yılında kurulmuş olup, toplumun hem ekonomik hem de sosyal sektörlerine önemli katkılarda bulunan geniş bir marka yelpazesini hayata geçirmektedir. Gülaylar Grup aldığı ödüller ve takdirler ile başarı hikayeleri yazmıştır. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

1926 yılında İhsan Gülay, Gülaylar Topluluğu’nun temellerini attı. 1951 yılında ikinci kuşak Mehmet Gülay’ın işi devralmasıyla birlikte Gülaylar’ın bölgesel ve uluslararası yapısal organizasyonu istikrar geliştirmiş bir kurum olarak bugünlere ulaşmaktadır.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

90 yılı aşkın güven ve tecrübemizle. Gülaylar’ın Türkiye pazarındaki markalara ve kuyumculara toptan satış hizmeti vermenin yanı sıra dünya pazarı üzerinden 55’ten fazla ülkeye ihracat yaptığını belirtmekte fayda var. Bu ülkeler çoğunlukla ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Japonya, İtalya, Kanada, Suudi Arabistan, Dubai ve Orta Doğu’nun geri kalanıdır.

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

Kuponigo by BudgetFitter'in Kurucusu ♥️ #Eurovision Fanı 🎤 Londra Sakini 🇬🇧 Web Designer & Developer, SEO/Affiliate Marketing Expert 👨‍💻🚀

Articles: 317

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir