Grundig

Grundig indirim kodu ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Grundig, yalnızca yenilikçi ve verimli olmakla kalmayıp aynı zamanda güvenilir ve çevre dostu ürünler de üreten Alman mirasına sahip bir markadır. Grundig, özünde, hayattaki önemli şeylere odaklanabilmeniz için tüm komplikasyonları ortadan kaldırarak ve size zaman kazandırarak hayatınıza keyif katan ürünler tasarlar. Grundig, sizin için neyin önemli olduğunu gerçekten anlayarak, tatları ve aromaları karıştırmadan aynı anda üç ayrı yemek pişirmenize olanak tanıyan çok tada sahip fırın veya sizi korumak için tasarlanan Auto Glass Perfect Bulaşık Makinesi gibi yenilikçi teknolojiler geliştirmeye devam ediyor.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Grundig, Arçelik A.Ş.’nin bir yan kuruluşudur. 1955 yılında kurulan Arçelik, Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden biridir. Aynı zamanda tüketici elektroniği, bağımsız ve ankastre ürünlerde kapsamlı ve yenilikçi ürün yelpazesi sunan Türkiye’nin lider beyaz eşya markasıdır. Bugün şirket 140’tan fazla ülkede tüketicilere ürünler sunmaktadır.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply