Green Motion promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Araç Kiralarken Kafanız Mı Karıştı? - Green Motion Ile Araç Kiralamayı Kolay Hale Getirin
Araç kiralarken kafanız mı karıştı? - Green Motion ile araç kiralamayı kolay hale getirin

Green Motion nedir?

Green Motion, çevre dostu araçlar konusunda uzmanlaşmış bir araba kiralama şirketidir. Şirket 2005 yılında Richard Lowden tarafından kuruldu ve şu anda Türkiye dahil 30 ülkede 200’den fazla lokasyona sahip. En son Green Motion promosyon koduGreen Motion indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Green Motion’ın filosu hibrit, elektrikli ve biyodizel arabalardan oluşuyor. Şirketin misyonu, yakıt tasarruflu araçları rekabetçi fiyatlarla sunarak araç kiralamanın çevresel etkisini azaltmaktır.

Green Motion, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli çevre dostu kiralık araçlar sunmaktadır. Şirketin filosu hibrit, elektrikli ve biyodizel arabalardan oluşuyor.

Green Motion’ın misyonu, yakıt tasarruflu araçları rekabetçi fiyatlarla sunarak araç kiralamanın çevresel etkisini azaltmaktır. Müşteriler, Green Motion’dan kiralama yaparak çevreyi korumak için üzerlerine düşeni yaparken paradan tasarruf edebilirler.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.