Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Gravity Forms İndirim Kodu

Özel Gravity Forms indirim kodumuzla inanılmaz tasarrufların kilidini açın! Bir sonraki satın alma işleminizde çevrimiçi olarak en rekabetçi fiyatları almak için şimdi kullanın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Bugün yeni Gravity Forms lisansında %30 indirim kazanın!

Gravity Forms eklentisi, kullanıcıların kolaylıkla form oluşturmasına, yönetmesine ve yayınlamasına olanak tanır. Buna ek olarak, çok çeşitli üçüncü taraf hizmetleriyle entegre olmanızı sağlayarak, onu herhangi bir web sitesi sahibi için çok yönlü bir araç haline getirir. Gravity Forms, yeni başlayanlar için bile kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Gravity Forms'u kullanarak hiçbir şeyi kodlamanıza gerek kalmadan kolayca özel formlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kolayca özel kod eklemenizi sağlayan yerleşik bir düzenleyici ile birlikte gelir.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Gravity Forms nedir?

Gravity Forms, formları oluşturmanıza, yönetmenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan bir WordPress eklentisidir. Gravity Forms ile, bir geliştiriciyi kodlamak veya kiralamak zorunda kalmadan web siteniz için kolayca formlar oluşturabilirsiniz. En son Gravity Forms indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Gravity Forms, kullanıcılarınızdan bilgi toplamayı kolaylaştırır. İletişim formları, anketler, sipariş formları ve daha fazlasını oluşturmak için Gravity Forms’u kullanabilirsiniz. Gravity Forms ayrıca PayPal ve MailChimp gibi diğer hizmetlerle entegrasyonu kolaylaştırır.

Gravity Forms, kullanıcılarınızdan veri toplamak için formlar oluşturmanıza, ardından bu verileri çeşitli biçimlerde görüntülemenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca WordPress gönderilerinize ve sayfalarınıza form gönderme verileri eklemenize de olanak tanır.

Gravity Forms, basit iletişim formlarından karmaşık veri toplama formlarına kadar her türlü formu yönetmek için harika bir araçtır. Gravity Forms, formlarınızı oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır ve formlarınızı daha güçlü ve kullanışlı hale getirmek için çok çeşitli özellikler sunar.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

WordPress sitenize form eklemenin kolay bir yolunu arıyorsanız, Gravity Forms harika bir seçenektir.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir