Gravity Forms indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Gravity Forms’ta Wordpress Sitenize Profesyonel Form Çözümü Için Indirim
Gravity Forms’ta Wordpress sitenize profesyonel form çözümü için indirim

Gravity Forms, WordPress tabanlı web siteniz için Gelişmiş formlar...Devamını Gör

Gravity Forms, WordPress tabanlı web siteniz için Gelişmiş formlar oluşturmak için en kolay ve en güvenilir araçtır. Müşteri adaylarını kaybetmeyin ve Profesyonel İletişim Formu ile işinizi büyütün.

Daha Az Göster

Gravity Forms nedir?

Gravity Forms, formları oluşturmanıza, yönetmenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan bir WordPress eklentisidir. Gravity Forms ile, bir geliştiriciyi kodlamak veya kiralamak zorunda kalmadan web siteniz için kolayca formlar oluşturabilirsiniz. En son Gravity Forms indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Gravity Forms, kullanıcılarınızdan bilgi toplamayı kolaylaştırır. İletişim formları, anketler, sipariş formları ve daha fazlasını oluşturmak için Gravity Forms’u kullanabilirsiniz. Gravity Forms ayrıca PayPal ve MailChimp gibi diğer hizmetlerle entegrasyonu kolaylaştırır.

Gravity Forms, kullanıcılarınızdan veri toplamak için formlar oluşturmanıza, ardından bu verileri çeşitli biçimlerde görüntülemenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca WordPress gönderilerinize ve sayfalarınıza form gönderme verileri eklemenize de olanak tanır.

Gravity Forms, basit iletişim formlarından karmaşık veri toplama formlarına kadar her türlü formu yönetmek için harika bir araçtır. Gravity Forms, formlarınızı oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır ve formlarınızı daha güçlü ve kullanışlı hale getirmek için çok çeşitli özellikler sunar.

WordPress sitenize form eklemenin kolay bir yolunu arıyorsanız, Gravity Forms harika bir seçenektir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın