Grammarly İndirim Kodu

İngilizce Yazım Hatalarını Düzeltin
Utanç verici gramer hataları yapmaktan bıktınız mı? En iyi dilbilgisi kontrol aracından yardım alın - Grammarly indirim kodu ile şimdi özel bir düşük fiyata.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

İngilizce yazım hatalarınızı otomatik olarak düzeltin @Grammarly

Utanç verici dilbilgisi hataları yapmaktan bıktınız mı? En iyi dilbilgisi kontrol aracından yardım alın - şimdi özel ve düşük bir fiyata. Daha fazla bilgi edinin.

Ücretsiz Deneyin
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Grammarly nedir?

Grammarly, yazınızı geliştirmenize yardımcı olacak özel öneriler sunan bir yazma asistanıdır ve dilbilgisinin çok ötesine geçer. Yazınızın sadece doğru değil, aynı zamanda açık ve özlü olduğundan da emin olabilirsiniz. En güncel Grammarly indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Dilbilgisi ve yazımdan stil ve tonlamaya kadar Grammarly, yazım hatalarını ortadan kaldırmanıza ve kendinizi ifade etmek için mükemmel kelimeleri bulmanıza yardımcı olur. Grammarly’den Gmail, Google Docs, Twitter, LinkedIn ve yazarken bulduğunuz hemen hemen her yerde gerçek zamanlı geri bildirim alacaksınız.

Basit, rehberli bir düzenleme süreci Grammarly artık kişisel ayarlarınıza ve bir okuyucunun mesajınıza nasıl yanıt vereceğine bağlı olarak önerilere öncelik veriyor. Yazma geri bildiriminizi temaya göre düzenleyen geliştirilmiş bir düzen ile, yalnızca neleri iyileştirebileceğinizi değil, aynı zamanda bu iyileştirmelerin neden geliştirilebileceğini de bir bakışta anlayabileceksiniz. Dilbilgisi, dilbilgisi, imla ve noktalama sorunlarını düzeltmenize yardımcı olur ve ayrıca dilbilgisi açısından doğru ancak ayrıntılı ve net olmayan cümleleri gözden geçirmenize yardımcı olabilir.

Grammarly, Gmail, Google Dokümanlar, Twitter, Facebook, LinkedIn, WordPress ve diğer milyonlarca web sitesindeki metin alanlarıyla uyumludur. Milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen İş dünyası profesyonelleri, öğrenciler, yazarlar, blog yazarları ve sadece daha iyi yazmak isteyen birçok insan, en iyi çalışmalarını üretmelerine yardımcı olması için Grammarly’ye güveniyor.

Grammarly Premium, en yüksek standartları karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı geri bildirim sunar. Önerileri kalitenizi yükseltir. netliğinizi geliştirmek için tam cümle yeniden yazma yoluyla yazma, sözcük seçimi geliştirmeleri, ton ayarlamaları ve daha fazlası. Grammarly Premium, yazınızla en iyi izlenimi bırakmanıza yardımcı olmak için yaptığınız yerde çalışır.

Grammarly’nin yerleşik ton algılayıcısı, mesajınızın okuyuculara nasıl ulaşacağını anlamanıza yardımcı olur. Bu, gönder tuşuna basmadan önce biraz daha güven, samimiyet veya durum ne gerektiriyorsa onu ekleme fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir. Genel akıcılık yardımı sunmanın yanı sıra, Grammarly İspanyolca, Hintçe, Mandarin, Fransızca ve Almanca konuşanlar arasında yaygın olan yazma sorunları için özel öneriler de sunabilir.

0 / 5 Puan: 0

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.