En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Grammarly

Grammarly indir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

İngilizce yazım hatalarınızı otomatik düzelten Grammarly uygulamasını ücretsiz kullanma fırsatı

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi...Devamını Gör

Grammarly'nin Ücretsiz Grammer Denetleyicisi. Tüm dil bilgisi hatalarını düzeltin ve intihali kontrol edin - anında ve ücretsiz! Şimdi indirerek kullanmaya başlayın, kupon kodu gerekmiyor.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Dilbilgisi ve yazımdan stil ve tonlamaya kadar Grammarly, yazım hatalarını ortadan kaldırmanıza ve kendinizi ifade etmek için mükemmel kelimeleri bulmanıza yardımcı olur. Grammarly’den Gmail, Google Docs, Twitter, LinkedIn ve yazarken bulduğunuz hemen hemen her yerde gerçek zamanlı geri bildirim alacaksınız.

Grammarly, yazınızı geliştirmenize yardımcı olacak özel öneriler sunan bir yazma asistanıdır ve dilbilgisinin çok ötesine geçer. Yazınızın sadece doğru değil, aynı zamanda açık ve özlü olduğundan da emin olabilirsiniz. İlerlemenizi takip etmenize ve iyileştirme alanlarını belirlemenize yardımcı olmak için her hafta kişiselleştirilmiş bir yazı raporu almak için hesabınızı kaydettirdiğinizden emin olun.

Basit, rehberli bir düzenleme süreci Grammarly artık kişisel ayarlarınıza ve bir okuyucunun mesajınıza nasıl yanıt vereceğine bağlı olarak önerilere öncelik veriyor. Yazma geri bildiriminizi temaya göre düzenleyen geliştirilmiş bir düzen ile, yalnızca neleri iyileştirebileceğinizi değil, aynı zamanda bu iyileştirmelerin neden geliştirilebileceğini de bir bakışta anlayabileceksiniz. Dilbilgisi, dilbilgisi, imla ve noktalama sorunlarını düzeltmenize yardımcı olur ve ayrıca dilbilgisi açısından doğru ancak ayrıntılı ve net olmayan cümleleri gözden geçirmenize yardımcı olabilir.

Grammarly, Gmail, Google Dokümanlar, Twitter, Facebook, LinkedIn, WordPress ve diğer milyonlarca web sitesindeki metin alanlarıyla uyumludur. Milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen İş dünyası profesyonelleri, öğrenciler, yazarlar, blog yazarları ve sadece daha iyi yazmak isteyen birçok insan, en iyi çalışmalarını üretmelerine yardımcı olması için Grammarly’ye güveniyor.

Grammarly Premium, en yüksek standartları karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı geri bildirim sunar. Önerileri kalitenizi yükseltir. netliğinizi geliştirmek için tam cümle yeniden yazma yoluyla yazma, sözcük seçimi geliştirmeleri, ton ayarlamaları ve daha fazlası. Grammarly Premium, yazınızla en iyi izlenimi bırakmanıza yardımcı olmak için yaptığınız yerde çalışır.

Grammarly’nin yerleşik ton algılayıcısı, mesajınızın okuyuculara nasıl ulaşacağını anlamanıza yardımcı olur. Bu, gönder tuşuna basmadan önce biraz daha güven, samimiyet veya durum ne gerektiriyorsa onu ekleme fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir. Genel akıcılık yardımı sunmanın yanı sıra, Grammarly İspanyolca, Hintçe, Mandarin, Fransızca ve Almanca konuşanlar arasında yaygın olan yazma sorunları için özel öneriler de sunabilir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir