Abone Olun & Tasarruf Edin

gostudent cover
Ücretsiz Deneme Dersi Alın

GoStudent İndirim Kodu

GoStudent online ders hizmetlerinden en iyi fırsatı GoStudent indirim koduyla alın! Çocuğunuzun eğitimini bugün geliştirin ve bu süreçte paradan tasarruf edin.


Fırsat

GoStudent’in uzman eğitimiyle ücretsiz deneme dersinizi şimdi ayırtın

Profesyonel ve testten geçmiş hocalarla evinizden çıkmadan özel ders. Matematik, İngilizce, Türkçe ve diğer tüm alanlar için özel ders. Devamını Gör... Daha az göster...

GoStudent Nedir?

GoStudent, her yaştan ve konudan öğrenciler için kişiselleştirilmiş 1:1 özel ders seansları sağlayan çevrimiçi bir platformdur. Doğrulanmış öğretmenlerden oluşan bir ekiple GoStudent, çocuğunuzun özel ihtiyaçlarını eşleştirir ve başlamanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir deneme sunar. Çocuğunuza eğitim yolculuğunda ihtiyaç duyduğu ekstra desteği verme fırsatını kaçırmayın.

30’dan fazla dersi kapsayan 23.000’den fazla öğretmenle GoStudent, 15 ülkede 11 milyon aileyi başarıyla desteklemiştir. Bu kapsamlı ağ, çocuğunuzun bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikli öğretmenlere erişmesini sağlar. Çocuğunuzun eğitimini güçlendirmek için bu küresel platformdan yararlanmaktan çekinmeyin.

Çocuğunuzun matematik, fen, İngilizce veya başka herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olsun, GoStudent çok çeşitli popüler konuları kapsamaktadır. Fizik ve kimya gibi ileri düzey konulardan matematik ve İngilizce gibi temel konulara kadar, 30’dan fazla konuda kişiselleştirilmiş destek sağlayabilecek nitelikli öğretmenler bulabilirsiniz.

GoStudent, her öğrenciyi karakter uyumu ve kişisel öğrenme hedeflerine göre doğru öğretmenle eşleştirerek çocuğunuz için kişiselleştirilmiş bir eğitim planlaması sağlar. Bire bir çevrimiçi derslerle, çocuğunuz her yerden öğrenebilir ve doğru öğretmen eşleşmeleri asla konumları veya programları ile sınırlı olmayacaktır. GoStudent tarafından sağlanan esneklik ve kişiye özel destek ile çocuğunuza akademik olarak gelişme fırsatı verin.

Çocuğunuz ister okulun ilk yıllarında olsun ister final sınavlarına hazırlanıyor olsun, GoStudent’ın geniş öğretmen yelpazesi, özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek birinin olmasını sağlar. Özel öğretmenlerimiz yerel eğitim sistemlerini iyi bilirler ve 30’dan fazla konuda rehberlik ve destek sağlayarak her yaştan ve seviyeden öğrenci için kapsamlı bir öğrenme deneyimi sağlarlar.

GoStudent üyeliğinizi başlatmak için şu üç kolay adımı izlemeniz yeterlidir. İlk olarak, süreç boyunca size rehberlik edecek ve sorularınızı yanıtlayacak bir Eğitim Danışmanı ile görüşün. Ardından, kişiselleştirilmiş özel dersi ilk elden deneyimlemek için ücretsiz deneme dersinden yararlanın. Son olarak, çocuğunuzun eğitim yolculuğunda ihtiyaç duyduğu özel desteği almasını sağlamak için üyeliğinizi özelleştirin.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın