Gomatic indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4.67

Puan:


Dünyanın En Fonksiyonel Seyahat Çantaları Gomatic’te Ilk Siparişinizde Geçerli % 15 Indirim Kodu
KUPON KODU
Dünyanın en fonksiyonel seyahat çantaları Gomatic’te ilk siparişinizde geçerli % 15 indirim kodu

Gomatic nedir?

Gomatic markası, kendisini mevcut en kaliteli malzemelerden hazırlanmış yüksek kaliteli seyahat çantaları, valizler ve aksesuarlar tasarlamaya ve üretmeye adamıştır. En son Gomatic indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kickstarter için yenilikçi bir cüzdan tasarladıktan sonra Jon Richards ve Jacob Durham, şirketleri GOMATIC’i kurdu. Başlangıçta, iki kuzen yaklaşık 50 sipariş alacaklarını düşündüler, ancak 6.000’den fazla destekçi aldılar. O zamandan beri yüz binlerce kişiden sipariş aldılar ve çok sayıda kitle fonlaması kampanyası başlattılar.

Tüketicileri dinlemenin, kaliteyi ön planda tutmanın ve en işlevsel ürünleri geliştirmenin bir sonucu olarak GOMATIC, alanında inovasyon standartlarını belirlemeye devam etmiştir.

Hareket halinde yaşama deneyimini geliştirmek için güven veren ürünler yaratmayı hedefliyorlar. Hedeflerinize ulaşmak için GOMATIC Planner’ı veya hedefinize ulaşmak için Seyahat Çantasını kullanırsanız, yolculuğunuzu başarılı kılmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamayı amaçlarlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın