GoDaddy

GoDaddy, dünyanın 1 numaralı alan adı kayıt şirketidir ve küçük, bağımsız girişimlere adanmış dünyanın en büyük bulut platformuna güç verir. Dünya çapında 17 milyon müşteri ve yönetilen 73 milyon alan adıyla GoDaddy, insanların fikirlerini adlandırmak, profesyonel bir web sitesi oluşturmak, müşterileri çekmek ve işlerini yönetmek için geldikleri yerdir.

Profesyonel bir web sitesi ve akılda kalıcı bir alan adı ile fikirlerinizi çevrimiçi ortamda hayata geçirin. Çevrimiçi müşteri siparişlerini ve isteklerini takip edip yerine getirerek veya sitenizi güncelleyerek işinizi hareket halindeyken yürütün. Kanıtlanmış tasarımlar kullanarak sitenizi özelleştirebilir, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir çevrimiçi mağaza ekleyebilir, çevrimiçi rezervasyonlar ayarlayabilir, sosyal sayfalarınızı bağlayabilir ve tüm değişiklikleri telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Tasarımcı yapımı şablonlar ve özelleştirilebilir temalar, web sitesi oluşturucuyu kullanarak profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Tüm web sitenizi telefonunuzdan oluşturun, yönetin ve güncelleyin ve içeriğinizi taze ve ilgi çekici tutun. Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir alışveriş deneyimi ve esnek ödeme seçenekleriyle ürün veya hizmet satın.

Basit, hızlı ödeme çözümüyle dakikalar içinde çevrimiçi ödeme alın. Akıllı telefonunuzu sanal bir terminale dönüştürün ve her yerden nakit veya kredi kartı ödemeleri alın. Doğrudan cep telefonunuzdan metin veya e-posta ile dijital bir makbuz gönderin. GoDaddy ödemelerini kullanarak tüm çevrimiçi mağaza ve yüz yüze satışlarınız için satış performansını tek bir yerden kontrol edin. Hızlı ödeme alın, bir müşteri bir ürün veya hizmet satın aldığında ödemeleriniz bir sonraki iş günü yatırılacaktır.

Nerede olursanız olun güvenli kredi kartı ödemeleri almak için Kart Okuyucuyu* Bluetooth ile kolayca bağlayın. Ödemeleri akıllı ve hızlı bir şekilde işleme koymak için dokunun veya kaydırın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply