En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

GO Sharing

GO Sharing nedir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bir uygulama, binlerce araç! GO Sharing uygulaması ile yakınınızdaki e-bisikletleri ve e-scooter’ları bulabilirsiniz. Şehrinizi eğlenceli ve hızlı bir şekilde keşfedin. GO Sharing uygulamasıyla elektrikli araçlarımızı kullanmanın tüm avantajlarını deneyimleyin.

GO Sharing ile İstanbul’da 25 dakika ücretsiz Moped sürüşü kazandıran arkadaş davet kodu

GO Sharing ile İstanbul’da 25 dakika ücretsiz Moped sürüşü kazandıran arkadaş davet kodu

ZDHKEC

Fırsat Detayları


Bir uygulamada binlerce araç! GO Sharing uygulaması ile bölgenizdeki e-bisiklet ve e-scooter alternatifleriyle. şehrinizi eğlenceli ve hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Her zaman yanınızda bir elektrikli araç bulunur. CO2 emisyonu olmayan tamamen elektrikli bir araçla yalnızca kullandığınız kadar ödeyin. Artık trafik sıkışıklığı ve park yeri derdiniz de yok. Uygulamayı indirip bir hesap oluşturduktan sonra, uygulamada mevcut tüm GO Sharing araçlarını bulabilirsiniz. Go Sharing davet kodu çalışmıyorsa Go Sharing Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Size yakın bir paylaşım aracı bulun, uygulama ile kolayca başlatın ve sürüşünüzün keyfini çıkarın. Sürüş bitti mi? Servis alanı içinde park edin ve sürüşünüzü uygulamada sonlandırın.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.