GO Sharing

GO Sharing nedir ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bir uygulama, binlerce araç! GO Sharing uygulaması ile yakınınızdaki e-bisikletleri ve e-scooter’ları bulabilirsiniz. Şehrinizi eğlenceli ve hızlı bir şekilde keşfedin. GO Sharing uygulamasıyla elektrikli araçlarımızı kullanmanın tüm avantajlarını deneyimleyin.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Her zaman yanınızda bir elektrikli araç bulunur. CO2 emisyonu olmayan tamamen elektrikli bir araçla yalnızca kullandığınız kadar ödeyin. Artık trafik sıkışıklığı ve park yeri derdiniz de yok. Uygulamayı indirip bir hesap oluşturduktan sonra, uygulamada mevcut tüm GO Sharing araçlarını bulabilirsiniz. Go Sharing davet kodu çalışmıyorsa Go Sharing Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Size yakın bir paylaşım aracı bulun, uygulama ile kolayca başlatın ve sürüşünüzün keyfini çıkarın. Sürüş bitti mi? Servis alanı içinde park edin ve sürüşünüzü uygulamada sonlandırın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply