En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Glocalzone

Glocalzone nedir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Glocalzone ile yurtdışı alışverişlerinizde geri kazandıran davet kodu

Glocalzone'da %25 iade kazanmak için üye olurken "aro6f"...Devamını Gör

Glocalzone'da %25 iade kazanmak için üye olurken "aro6f" davet kodunu girebilirsiniz. Glocalzone, yurt dışından ürün almak isteyenler ile seyahatini kazanca çevirmek isteyenleri buluşturan bir platformdur. Dünyanın her yerinden ürün al ya da seyahat ederken kazan!

Daha Az Göster

Glocalzone, yurt dışından ürün almak isteyenler ile seyahatini kazanca çevirmek isteyenleri buluşturan bir platformdur. Dünyanın her yerinden ürün al ya da seyahat ederken kazan! Dilediğiniz ürünü dünyanın dört bir yanından güvenli bir şekilde yolcular aracılığıyla talep edin veya istediğiniz ürünleri getirin ve dünyayı dolaşırken para kazanın! Yeni eşleştirme sistemi ile güvenilir gezginlerle kolayca iletişim kurarken, Glocalzone güvenli ödeme sistemi ile alışveriş deneyiminiz tamamen güvende.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Ürünlerinizi alın, uygulamada onaylayın, ardından ödemeniz yolcuya aktarılacaktır! Yakında seyahat edecekseniz, size en uygun siparişlerle hızlı bir şekilde eşleştirebilir ve seyahatlerinizde güvenle para kazanabilirsiniz. Dünyanın Her Yerinden Dilediğiniz Ürünü Satın Alın! Binlerce Glocalzone gezgini Amazon, eBay, Apple ve daha pek çok yerden ürün isteklerinizi bekliyor.

Geniş ürün yelpazesinden seçiminizi yapın, siparişinizi oluşturun ve güvenli ödeme sistemi ile ödeyin! Glocalzone, dünyanın diğer ucundan ürün talep ettiğinizde bile güvenli ve hızlı alışveriş yapmanızı sağlar.

Yurtdışı Ürününü Nasıl Satın Alabilirim?

  • 1. Ürünü arayın İstediğinizi seçin ve sipariş oluşturun.
  • 2. Gezginlerle anında eşleşin.
  • 3. Yolcu ile sipariş detayları üzerinde anlaşın ve ödemeyi yapın.
  • 4. Bir teslimat yöntemi belirleyin, siparişinizi alın ve onaylayın.

Bu kadar!

Ödemeniz, yalnızca siparişi alıp onayladığınızda yolcuya aktarılır. Paranız o zamana kadar Glocalzone Güvenli Hesabınızda güvenle saklanır!

Seyahat ederken Para Kazanın!

Yurtdışı ürünleri isteyen binlerce alışverişçi var ve seyahatinizi Glocalzone’a eklemenizi bekliyor. Glocalzone ile seyahatlerinizi güvenle kazanca dönüştürmek çok kolay. Sipariş getirerek seyahat masraflarınızı %30 oranında azaltabilirsiniz. Seyahat ettikçe daha çok kazanmak ve kazandıkça daha çok seyahat etmek kulağa harika gelmiyor mu?

Seyahatlerimi Nasıl Paraya Çevirebilirim?

  • 1. Seyahat planınızı yapar yapmaz seyahatinizi ekleyin.
  • 2. Eşleşen siparişlerinizi kontrol edin ve alışveriş yapan kişilerle konuşmaya başlayın.
  • 3. Sipariş ayrıntıları ve yolcu ödülü üzerinde anlaşın, ardından siparişi onaylayın.
  • 4. Alışveriş yapanın ödeme yapmasını bekleyin ve ardından talep edilen ürünleri güvenli bir şekilde satın alın
  • 5. İstenen ürünleri satın aldıktan sonra bir teslimat yöntemi belirleyin.
  • 6. Ardından siparişleri teslim edin ve kazancınızı çekin!

Bu içerikler ilginizi çekebilir