Glocalzone davet kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Glocalzone Ile Yurtdışı Alışverişlerinizde Geri Kazandıran Davet Kodu
DAVET KODU
Glocalzone ile yurtdışı alışverişlerinizde geri kazandıran davet kodu

Glocalzone'da %25 iade kazanmak için üye olurken "aro6f"...Devamını Gör

Glocalzone'da %25 iade kazanmak için üye olurken "aro6f" davet kodunu girebilirsiniz. Glocalzone, yurt dışından ürün almak isteyenler ile seyahatini kazanca çevirmek isteyenleri buluşturan bir platformdur. Dünyanın her yerinden ürün al ya da seyahat ederken kazan!

Daha Az Göster

Glocalzone nedir?

Glocalzone, yurt dışından ürün satın almak isteyenler ile yurt dışına seyahat ederek para kazanmak isteyenlerin bir araya gelmesini amaçlayan bir platformdur. İster dünyanın her yerinden eşya satın almakla, ister seyahat ederken kazanmakla ilgileniyor olun, yapabilirsiniz! En yeni Glocalzone davet kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Dünyanın her yerindeki yolculardan güvenlik endişesi duymadan istediğiniz ürünleri talep edebilir ya da istediğiniz eşyaları getirebilir ve dünyanın herhangi bir yerine seyahat ederken para kazanabilirsiniz!

Yeni eşleştirme sistemi sayesinde güvenilir gezginlerle kolayca iletişim kurabileceksiniz ve Glocalzone’un güvenli ödeme sistemi, alışveriş deneyiminizin tamamen güvenli ve güvenli olmasını sağlayacaktır. Ardından ürünlerinizi teslim alabilecek, siparişi uygulamada onaylayabilecek ve ödemeniz yolcuya aktarılacak!

Yakın zamanda seyahat edecekseniz, size en uygun siparişleri eşleştirerek ve seyahat ettikçe para kazanarak seyahatinizden güvenle faydalanabilirsiniz. Dünyanın Her Yerinden İstediğiniz Ürünü Satın Alın! Glocalzone gezginleri Amazon, eBay, Apple ve daha fazlasından ürün taleplerinizi kabul etmeye hazır.

Geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabilir, siparişinizi verebilir ve güvenli bir ödeme sistemi ile ödeme yapabilirsiniz. Glocalzone ile yurt dışından ürün talep ediyor olsanız dahi online alışverişinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Yurtdışı ürünleri satın almak için atabileceğiniz bazı adımlar şunlardır: 1. Ürünü bulun, istediğinizi seçin ve sipariş oluşturun. 2. Gezginlerle anında eşleştirileceksiniz. Ödemeyi yapın, siparişin ayrıntıları üzerinde yolcuyla anlaşın, teslimat yöntemini belirleyin ve siparişi alıp onaylayın. Bu kadar!

Ödemeniz, yalnızca siparişi alıp onayladığınızda yolcuya aktarılır. O zamana kadar paranız Glocalzone Güvenli Hesabınızda kalır ve seyahat ederken para kazanırsınız.

Seyahat ederken para kazanabilirsiniz! Glocalzone, seyahatinizi dört gözle bekleyen, denizaşırı ürünler arayan binlerce müşteriye sahiptir. Glocalzone’u kullandığınızda seyahatleriniz güvenle gelire dönüştürülebilir. Kazandıkça daha fazla seyahat ederken daha fazla seyahat ederken daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

1. Seyahat planınızı yapar yapmaz seyahatinizi ekleyin. 2. Siparişlerinizi eşleştirin ve alışveriş yapanlarla konuşmaya başlayın. 3. Sipariş ayrıntıları ve yolcu ödülü üzerinde anlaşın, ardından siparişi onaylayın. Müşteri ödeme işlemini tamamlar tamamlamaz siparişin onaylanmasını bekleyin ve ardından talep edilen ürünleri güvenli bir şekilde satın alın. 5. Ürünler satın alındıktan sonra, sipariş için bir teslimat yöntemi belirleyin. 6. Siparişi teslim ettikten sonra kazancınızı çekin.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın