En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

GetYourGuide

GetYourGuide promosyon kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

GetYourGuide

GetYourGuide, inanılmaz seyahat deneyimleri yaşamanız için bir turistik rezervasyon platformudur. 400’den fazla seyahat uzmanından oluşan küresel bir ekip tarafından desteklenen GetYourGuide, dünyanın en ikonik turistik mekanlarına hızlı giriş biletleri, en iyi yerel uzmanlar tarafından yapılan yürüyüş turları, sürükleyici yemekler ve kapsamlı yemekler dahil olmak üzere gezginlerin nereye giderlerse gitsinler yapacakları en iyi şeyleri bulmalarına yardımcı olur. 2009’daki kuruluşundan bu yana, 170’den fazla ülkeden gelen gezginler GetYourGuide aracılığıyla 25 milyondan fazla tur, etkinlik ve turistik yer bileti rezervasyonu yaptı. Şirketin merkezi Berlin, Almanya’dadır ve dünya çapında 14 ülkede ofisleri bulunmaktadır.

GetYourGuide üzerinden alacağınız turistik atraksiyonlarda geçerli % 10 indirim kodu
GetYourGuide üzerinden alacağınız turistik atraksiyonlarda geçerli % 10 indirim kodu

GetYourGuide, inanılmaz seyahat deneyimleri yaşamanız için bir turistik...Devamını Gör

GetYourGuide, inanılmaz seyahat deneyimleri yaşamanız için bir turistik rezervasyon platformudur. 400'den fazla seyahat uzmanından oluşan küresel bir ekip tarafından desteklenen GetYourGuide, dünyanın en ikonik turistik mekanlarına hızlı giriş biletleri, en iyi yerel uzmanlar tarafından yapılan yürüyüş turları, sürükleyici yemekler ve kapsamlı yemekler dahil olmak üzere gezginlerin nereye giderlerse gitsinler yapacakları en iyi şeyleri bulmalarına yardımcı olur. 2009'daki kuruluşundan bu yana, 170'den fazla ülkeden gelen gezginler GetYourGuide aracılığıyla 25 milyondan fazla tur, etkinlik ve turistik yer bileti rezervasyonu yaptı. Şirketin merkezi Berlin, Almanya'dadır ve dünya çapında 14 ülkede ofisleri bulunmaktadır.

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun