GetYourGuide promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 3.5

Puan:


Getyourguide Üzerinden Alacağınız Turistik Atraksiyonlarda Geçerli % 10 Indirim Kodu
KUPON KODU
GetYourGuide üzerinden alacağınız turistik atraksiyonlarda geçerli % 10 indirim kodu

GetYourGuide nedir?

GetYourGuide, dünyanın en büyük aktivite ve gezi platformlarından biri olarak bilinir. Dünya çapında binden fazla farklı ülkede yapacak on binin üzerinde işi var ve gezginlerin şehirlerinde yapılacak en iyi şeyleri bulmalarına yardımcı oluyorlar. En son Getyourguide promosyon koduGetyourguide indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Envanterleri arasında yürüyüş turları, şehir turları, gezi turları, yemek kursları, müzeler, turistik yerler ve daha fazlası gibi şeyler bulunur. GetYourGuide, bir destinasyonu benzersiz ve unutulmaz bir şekilde deneyimlemek isteyen gezginler için harika bir seçenektir.

Gezginler için çevrimiçi rezervasyon faaliyetlerini basitleştirmek amacıyla 2008 yılında üç arkadaş tarafından kuruldu. O zamandan beri, hızla büyüdü ve şu anda dünya çapında 400’den fazla kişiyi istihdam ediyor.

Berlin, Zürih, Las Vegas, Miami, Barselona, ​​Viyana, İstanbul ve Tokyo’da ofisleri bulunan küresel bir firma olarak, dünya çapında 50’den fazla ofisi bulunan ve dünyanın dört bir yanından farklı ülkelerden tutkulu çalışanlardan oluşan çeşitli bir ekibe sahip gerçek anlamda küresel bir şirkettir.

Her yolculuğu mükemmel hale getirme görevindeler. Seyahatlerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için harika deneyimler keşfetmenize ve rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olmak istiyorlar. Her tatilin bir macera olması gerektiğine inanıyorlar ve tatilinizi daha da unutulmaz kılabilmeniz için mükemmel aktiviteyi bulmanıza yardımcı olmak için buradalar.

Şirket, size mümkün olan en iyi fiyatları sunmak için dünyanın en iyi tur operatörleri ve etkinlik tedarikçileriyle birlikte çalışmaktadır. Ve müşteri hizmetleri ekibi, ihtiyacınız olabilecek her konuda size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın