Abone Olun & Tasarruf Edin

getresponse cover
Planlarda %10 indirim

GetResponse Promosyon Kodu

GetResponse Profesyonel E-posta Pazarlama planlarında %10 indirim kazanın. Kullanımı kolay platformları ile e-posta gönderin, listenizi büyütün ve iletişimi otomatikleştirin.


Tüm özellikleri 30 gün boyunca ÜCRETSİZ deneyin
Kupon Kodu

GetResponse Profesyonel E-posta Pazarlama planlarında %10 indirim

Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, sizin için bir çözümleri var. GetResponse'de e-posta pazarlaması doğru yapılır. E-posta göndermek, listenizi büyütmek ve iletişimi otomatikleştirmek için uygun fiyatlı, kolay bir platform. Ücretsiz hesabınızı bugün başlatın!

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

GetResponse Nedir?

GetResponse, e-posta pazarlaması için tek durak noktasıdır ve işletmelere kampanyalarını verimli bir şekilde yönetmeleri için araçlar sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü, e-posta kampanyaları oluşturmayı, göndermeyi ve izlemeyi çocuk oyuncağı haline getirir.

GetResponse’nin öne çıkan özelliklerinden biri sürükle-bırak e-posta editörüdür. Bu sezgisel araç, tasarım veya kodlama bilgisi olmadan profesyonel görünümlü e-postalar oluşturmanıza olanak tanır. Çok çeşitli önceden tasarlanmış şablonlar ve metin, resim ve düğmeler gibi özelleştirilebilir öğelerle, markanızı yansıtan bir e-posta hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GetResponse ayrıca, işletmelerin abonelerine kişiselleştirilmiş ve zamanında mesajlar göndermelerini sağlayan otomatik yanıtlayıcılar ve iş akışları gibi gelişmiş otomasyon özellikleri de sunar. İşletmeler, çeşitli tetikleyicilere ve koşullara dayalı otomatik e-posta dizileri oluşturarak katılım ve dönüşüm oranlarını artırabilir.

GetResponse, e-posta pazarlamasının ötesinde açılış sayfası oluşturma, web semineri barındırma ve CRM entegrasyonu gibi faydalı özellikler de sunuyor. Açılış sayfası oluşturucu, kullanıcıların kolayca yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmasına olanak tanırken, web semineri barındırma özelliği işletmelerin web seminerleri düzenlemesine ve kitleleriyle daha ilgi çekici bir şekilde etkileşim kurmasına olanak tanır.

Ayrıca GetResponse, popüler CRM sistemleriyle entegre olarak işletmelerin potansiyel müşterilerini yönetmesini ve beslemesini kolaylaştırır. Şirketler, kişi listelerini senkronize ederek ve potansiyel müşteri yetiştirmeyi otomatikleştirerek dönüşüm süreçlerini kolaylaştırabilir ve daha fazla potansiyel müşteriyi müşteriye dönüştürebilir.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın