Abone Olun & Tasarruf Edin

moov indirim kodu,getir araç,getir araç kiralama,moov nedir,garenta moov,moov by garenta,getiraraç,moov promosyon kodu,moov kampanya kodu,moov kupon kodu
750 TL'ye varan indirim

GetirAraç-MOOV İndirim Kodu

GetirAraç-MOOV İndirim Kodu ile 750 TL'ye varan indirim kazanın. GetirAraç ile yakıt ve sigorta dahil dakikalarca, saatlerce veya günlerce araç kiralayın.


Kupon Kodu

GetirAraç-MOOV İndirim Kodu ile 05:00-12:00 Arası Kullanımlarınızda Geçerli %50 İndirim

GetirAraç ile dakikalarca, saatlerce veya günlerce araç kiralayabilirsiniz, üstelik yakıt ve sigorta dahil! Garenta Moov'un yeni adı GetirAraç oldu. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

GetirAraç-MOOV İndirim Kodu ile 250 TL Hediye Kodu

GetirAraç ile dakikalarca, saatlerce veya günlerce araç kiralayabilirsiniz, üstelik yakıt ve sigorta dahil! Garenta Moov'un yeni adı GetirAraç oldu. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

GetirAraç-MOOV Davet Kodu ile ilk araç kiralamada 750 TL indirim

Kampanya kapsamında GetirAraç, GetirAraç-MOOV ve Bitaksi GetirAraç uygulamasındaki ilk kullanımınızda 750 TL indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanabilmeniz için ödeme ekranında yer alan kampanya seçim alanına tıklayıp davet kodunu girmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanacağınız indirimi ise kazandığınız tarihten itibaren bir ay içerisinde kullanabilirsiniz. Bu süre içerisinde kullanılmayan indirimler ve kodlar geçersiz hale gelecektir. Bu kampanyayı fırsat kampanyaları hariç olmak üzere başka kampanyalarla birleştiremezsiniz.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

GetirAraç-MOOV İndirim Kodu ile İlk Kullanımınızda 500 TL İndirim

GetirAraç ile dakikalarca, saatlerce veya günlerce araç kiralayabilirsiniz, üstelik yakıt ve sigorta dahil! Garenta Moov'un yeni adı GetirAraç oldu. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

GetirAraç Nedir?

GetirAraç, kullanıcılarına dakikalık, saatlik, günlük ve haftalık bazda esnek tarifeleriyle tamamen dijital bir araç kiralama deneyimi sunuyor. İster birkaç saatliğine ister birkaç günlüğüne bir arabaya ihtiyacınız olsun, Getir Araç ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli araçlar sunar. Yıllardır Garenta Moov olarak hizmet veren uygulama Getir tarafından satın alındığı için artık Getir Araç adını aldı. Bu nedenle sizlere “Moov indirim kodu” yerine artık “GetirAraç-MOOV indirim kodu” sunabiliyoruz.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de dijital abonelik sürecinden kolayca araç kiralayabilir ve uygulamadan çıkmadan üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Araçları işiniz bittiğinde, istediğiniz yere bırakabilirsiniz, hatta bu üç şehrin arasında bile!

Uygulama aracılığıyla kullanıcılar kaydolabilir, bölgelerindeki arabaları arayabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Anahtarları verme konusunda endişelenmenize gerek yok, müşteriler akıllı telefonlarıyla istedikleri zaman, istedikleri yerde araç kiralayabilir, kilidini açabilir ve araçları çalıştırabilir.

Şehirlerde araç sahibi olma ihtiyacını ortadan kaldırmayı hedefleyen şirket, şehirlerdeki trafik sıkışıklığını ve kirliliği azaltma misyonuna sahip. Getir Araç bunu, bir otomobilin sahipliğine uygun fiyatlı, kullanışlı ve esnek bir alternatif sunarak yapar.

Kiralama sürenizi önceden bildirmenize gerek yoktur. Dilediğiniz gibi kiralayın, istediğiniz gibi sürün ve yaptığınız kadar ödeyin. Getir Araç uygulaması, uygulama üzerinden kapıları kilitlemenize ve aracı hizmet alanı içinde istediğiniz yere park etmenize olanak tanır. Anahtarı torpido gözüne bırakıp uygun bir yere park ederek aracı temiz bırakmanız gerekir.

Getir Araç nasıl çalışır?

GetirAraç-MOOV aracılığıyla araç kiralamak için süreç basittir. Kullanıcılar, özel GetirAraç bölümünü bulacakları Getir uygulamasını indirebilirler. Kullanıcılar, istedikleri konumu, tarihi ve saati seçtikten sonra, kiralanabilecek geniş araç filosuna göz atabilirler. GetirAraç-MOOV, kompakt otomobillerden geniş SUV’lara kadar çeşitli ihtiyaç ve tercihlere hitap ediyor.

Getir Araç kiralama hizmetini kullanmak basittir. Araç kiralamak isteyen kişiler uygulamayı indirdikten sonra; konuma, tarihe ve araç türüne göre filtreleme yaparak çeşitli arabalara göz atabilir. Uygun bir araba bulunduğunda direkt olarak kiralama işlemini başlatabilir ve aracı bulunduğu yerden anında alabilirsiniz. Tüm süreç sorunsuz ve sorunsuzdur.

Getir Araç kullanmanın faydaları

GetirAraç-MOOV’un öne çıkan özelliklerinden biri de sunduğu kolaylıktır. Getir uygulamasına sadece birkaç dokunuşla, kullanıcılar fiziksel bir kiralama ofisini ziyaret etme ihtiyacını ortadan kaldırarak istedikleri yere bir araba teslim alabilirler. Bu sorunsuz süreç, zamandan ve emekten tasarruf sağlayarak kullanıcıların önlerindeki yolculuğa odaklanmalarına olanak tanıyor. Ayrıca, GetirAraç-MOOV esnek kiralama süreleri sunarak hem kısa hem de uzun vadeli ihtiyaçlar için idealdir.

  • Uygun maliyetli: Getir Araç, genellikle geleneksel araç kiralama şirketlerinden daha ucuz olan rekabetçi kiralama fiyatları sunar. Doğrudan araç sahiplerinden kiralayarak, pahalı genel giderlerden tasarruf edebilirsiniz. Kullandığınız benzin ve yakıt giderleri dahildir.
  • Geniş seçim: Getir Araç, kompakt otomobillerden lüks modellere kadar herkes için bir şeyler olmasını sağlayan çok çeşitli araçlara sahiptir.
  • Kullanışlı: Getir Araç ile yakınınızdaki bir yerden araba alabilir ve bir kiralama ofisine gitme ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Platform ayrıca temassız bir anahtar değişimi sağlayarak süreci daha da kolaylaştırıyor.
  • Esnek: İster kısa bir yolculuk ister uzun bir tatil için bir arabaya ihtiyacınız olsun, Getir Araç ihtiyaçlarınıza uygun esnek kiralama süreleri sunar.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın