Getir

Getir, şehirlerde anlık market alışverişi teslimatını sağlamak amacıyla güçlü lojistik ve mobil teknolojiyi birleştiren bir uygulamadır. Kullanıcılarının ürün sipariş etmelerini ve kredi kartlarıyla ödeme yapmalarını sağlar. Ürünler satın alındıktan sonra kullanıcılarına çok kısa sürelerde teslim edilir ve bu süreç canlı olarak harita üzerinde izlenebilir. Yan uygulamalar Getir Yemek, Getir Büyük ve Getir Çarşı uygulamanın deneyimini daha da arttırmıştır. İstanbul merkezli Getir, Türkiye’nin şehirleri başta olmak üzere dünyada çok sayıda şehirde faaliyet göstermektedir.

Getir, Getir Yemek, Getir Büyük siparişlerinizde % 10 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Davet Kodu
Getir, Getir Yemek, Getir Büyük siparişlerinizde % 10 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Arkadaşlar arasında para göndermenin en kolay, eğlenceli ve sosyal hali. Üstelik ücretsiz! Sen de hemen Tosla’yı indir ve toslamaya başla! Günün hangi saati olursa...Devamını Gör

Arkadaşlar arasında para göndermenin en kolay, eğlenceli ve sosyal hali. Üstelik ücretsiz! Sen de hemen Tosla’yı indir ve toslamaya başla! Günün hangi saati olursa olsun arkadaşlarına para gönder ya da onlardan para iste. En sevdiğin uygulamalardan, internetten ve mağazalardan güvenle alışveriş yap. En eğlenceli notları sen yaz, arkadaşlarınla yaşa, arkadaşlarınla paylaş! Sana özel kampanyalarımızı da takip etmeyi unutma!

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Netflix aleminiz için gece geç saatlerde atıştırmalıklar mı istiyorsunuz? Sütünüz bitti ve evden çıkamıyor musunuz? Pazartesi sabahını atlatabilmek için hazır bir soğuk demlemeye mi ihtiyacınız var? Getir ile süper hızlı teslimat elde edin. Getir; gündüz veya gece dakikalar içinde yiyeceklerinizi kapınıza teslim ediyor. Hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Lezzetli ikramlardan ev gereçlerine kadar 1.500’den fazla ürüne göz atın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply