En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

General Mobile

General Mobile indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

General Mobile GM 22 Pro ile Sıradışı Pro Deneyimi. Peşin Fiyatına 6 Taksit ve 4.999 TL fiyatıyla
General Mobile GM 22 Pro ile Sıradışı Pro Deneyimi. Peşin Fiyatına 6 Taksit ve 4.999 TL fiyatıyla

1994 yılında Telpa’nın kurulmasıyla ortaya çıkan General Mobile, 2012 yılındaki General Mobile-Telpa birleşmesi ve 2015 yılındaki Google ortaklığı ile büyümeye devam ediyor. Dünyanın en çok tercih edilen akıllı telefon markası olma vizyonuna ulaşmasına yardımcı olacak yalın bir stratejimiz izliyor. Müşterilerine en iyisini getirdiğini gösteren bu stratejiyi dört bölümde özetliyor: Kaliteli ürünler, güçlü fiyatlandırma, geniş kanal ve en hızlı satış sonrası servis.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Ürünlerini Türkiye’deki Ar-Ge merkezinde tasarlayıp geliştiriyor, yazılımlarıyla zenginleştiriyor ve 2017 yılında kurdukları son teknolojiye sahip tesislerinde üretiyorlar. Uçtan uca yerli ürünleri kullanıma sunuyor. Yüksek kalite, erişilebilirlik ve en son teknoloji ile akıllı mobil ürünler geliştiren bir marka olma yolunda ve misyonumuzda hızla ilerliyor.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.