General Mobile indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


General Mobile Gm 22 Pro Ile Sıradışı Pro Deneyimi. Peşin Fiyatına 6 Taksit Ve 4.999 Tl Fiyatıyla
General Mobile GM 22 Pro ile Sıradışı Pro Deneyimi. Peşin Fiyatına 6 Taksit ve 4.999 TL fiyatıyla

General Mobile Hakkında

General Mobile, 2003 yılında kurulmuş İstanbul merkezli bir cep telefonu şirketidir. Şirket, akıllı telefonlar, özellikli telefonlar, tabletler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli cep telefonları ve aksesuarları üretir ve satar. En güncel General Mobile indirim kodu, General Mobile kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

General Mobile ayrıca ses ve veri planları gibi cep telefonu hizmetleri de sağlar. General Mobile’ın mobil cihaz üretimi ve satışına ek olarak bir dizi başka işletmesi de vardır. Bunlara bir mobil uygulama mağazası, bir çevrimiçi müzik hizmeti ve bir mobil ödeme hizmeti dahildir.

Şirket ayrıca Türkiye genelinde çok sayıda perakende mağazası işletmektedir. General Mobile, Türkiye’nin en büyük cep telefonu şirketlerinden biridir. Yaklaşık yüzde 30 pazar payına sahip. Şirketin 3.000’den fazla çalışanı var ve yıllık geliri yaklaşık 2 milyar dolar.

Şirket 2007 yılında Tülin Şahin ve Eser Şahin tarafından kurulmuştur. General Mobile’ın ilk telefonu 2009 yılında piyasaya sürülen GM5 Plus idi. General Mobile o zamandan beri GM6, GM7 ve GM8 dahil olmak üzere birkaç başka telefon yayınladı. Şirket ayrıca, saf bir Android deneyimi sunmak için tasarlanmış bir dizi Android One telefon sunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.