GastroPay davetiye kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 4

Puan:


Gastropay Davetiye Kodu Ile Uygulamaya Kayıt Olup, Yüzlerce Restoranda Hesabınızı Temassız Ödemeye Ve Tl Puan Kazanmaya Başlayın
DAVET KODU
GastroPay davetiye kodu ile uygulamaya kayıt olup, yüzlerce restoranda hesabınızı temassız ödemeye ve TL Puan kazanmaya başlayın

Gastropay, kullanıcıların restoran ve barlarında harcamalarını kredi...Devamını Gör

Gastropay, kullanıcıların restoran ve barlarında harcamalarını kredi kartlarıyla ödemelerini kolaylaştıran bir uygulamadır. Yüzlerce restoranda hesabınızı temassız ödeyebilir ve TL Puan kazanabilirsiniz.

Daha Az Göster

GastroPay nedir?

GastroPay, kullanıcıların restoran ve barlarında harcamalarını kredi kartlarıyla ödemelerini kolaylaştıran bir uygulamadır. Yüzlerce restoranda hesabınızı temassız ödeyebilir ve TL Puan kazanabilirsiniz. En güncel Gastropay davetiye kodu, Gastropay promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Gastropay sayesinde, kullanıcılar restoran ve barlarında harcamalarını yaparken, kredi kartlarını kullanarak ödemelerini yapabilirler. Gastropay ayrıca, kullanıcılara restoran ve barlar için özel olan avantajlardan da yararlanmalarını sağlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.