GAP indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri! Tüm Ürünlerde Net % 40, % 30, % 20 İndirim
Gap’te Çılgın Alışveriş Günleri! Tüm Ürünlerde Net % 40, % 30, % 20 İndirim

1969'da Don ve Doris Fisher, San Francisco'daki Ocean Avenue'de ilk Gap...Devamını Gör

1969'da Don ve Doris Fisher, San Francisco'daki Ocean Avenue'de ilk Gap mağazasını açtı. Harika bir kot pantolon bulmayı kolaylaştırmak istediler ve yaptılar. Denim ve plak mağazaları bir hit oldu ve dünyanın en ikonik markalarından biri haline geldi. Bugün Türkiye dahil 40'tan fazla ülkede 1400'den fazla mağazada ve çevrimiçi olarak satış yapıyor. New York, Londra, Şanghay, Tokyo ve San Francisco'da genel merkezleri bulunuyor.

Daha Az Göster

GAP nedir?

GAP, giyim ve aksesuar sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren bir Amerikan giyim perakendecisidir. Şirket 1969 yılında Donald Fisher ve Doris F. Fisher tarafından kurulmuştur ve merkezi San Francisco, California’dadır. En güncel Gap indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İlk GAP mağazası 1969 yılında Don ve Doris Fisher tarafından San Francisco’da Ocean Avenue’de açıldı. Harika bir kot pantolon bulmayı kolaylaştırmak istedikleri gerçeğine rağmen, bunu yapmayı başardılar. Sonuç olarak, denim ve plak mağazaları bir hit haline geldi ve dünyanın en tanınmış markalarından biri haline geldi.

Şu anda şirket, İngiltere dahil 40’tan fazla ülkede 1400’den fazla mağazada ve çevrimiçi olarak faaliyet göstermektedir. New York City’deki genel merkezine ek olarak, şirketin Londra, Şanghay, Tokyo ve San Francisco’da da ofisleri bulunmaktadır.

Bir perakendeci olarak, Gap altı ana bölümü işletmektedir: Banana Republic, Old Navy, Intermix, Hill City ve Athleta. Toplam uluslararası lokasyon açısından, Gap Inc., Inditex Group ve H&M’den sonra üçüncü en büyük özel perakendecidir ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük özel perakendecidir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın