Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

GAP İndirim Kodu

Gap indirim koduyla en son moda parçaları daha ucuza alın! Erkek, kadın ve çocuk kıyafetlerinde indirim kazanmak için özel kuponlarımızı kullanın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

GAP'te 2 adet ve üzerine %20 indirim fırsatı

Sezonun öne çıkan en havalı giyim ve aksesuar modelleri GAP’te. Rahat ve cool şıklığını tamamlayacak parçalar için gap.com.tr’yi incele!

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!

GAP nedir?

GAP, giyim ve aksesuar sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren bir Amerikan giyim perakendecisidir. Şirket 1969 yılında Donald Fisher ve Doris F. Fisher tarafından kurulmuştur ve merkezi San Francisco, California’dadır. En güncel Gap indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İlk GAP mağazası 1969 yılında Don ve Doris Fisher tarafından San Francisco’da Ocean Avenue’de açıldı. Harika bir kot pantolon bulmayı kolaylaştırmak istedikleri gerçeğine rağmen, bunu yapmayı başardılar. Sonuç olarak, denim ve plak mağazaları bir hit haline geldi ve dünyanın en tanınmış markalarından biri haline geldi.

Şu anda şirket, İngiltere dahil 40’tan fazla ülkede 1400’den fazla mağazada ve çevrimiçi olarak faaliyet göstermektedir. New York City’deki genel merkezine ek olarak, şirketin Londra, Şanghay, Tokyo ve San Francisco’da da ofisleri bulunmaktadır.

Bir perakendeci olarak, Gap altı ana bölümü işletmektedir: Banana Republic, Old Navy, Intermix, Hill City ve Athleta. Toplam uluslararası lokasyon açısından, Gap Inc., Inditex Group ve H&M’den sonra üçüncü en büyük özel perakendecidir ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük özel perakendecidir.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir