Abone Olun & Tasarruf Edin

gain tv cover
Güncel Fırsatlar ile Nakit İade

GAİN Kampanyaları

GAİN kampanyaları ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden haber, dizi, film, program, belgesel gibi içerikleri daha fazla indirimli izleyin, tam para ödemeyin.


Anında Kullanın
Fırsat

Fırsat Tükendi 03/31/2024

En sevdiğin dizi, film ve müziklerden hiç kopma. Üyelik ödemeni Nays Kart ile yap, %50 hediye para kazan.

Kampanya 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye para kampanyası en popüler dizi, film ve müzik platformlarında Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Nays Kart ile yapılan tüm ödemelerden %50 hediye para kazanılabilecektir. Bir kullanıcının aynı markadan ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 80 TL ile sınırlıdır. Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 20 TL ve üzeri olması gerekir. Nays kartınıza yansıyan işlem tutarı üzerinden Hediye Para tutarı hesaplanır. Aylık veya yıllık abonelik ödemelerine dair bir ayrım bulunmamaktadır. Nays uygulaması içerisinden yapılacak fatura ödemelerinde geçerli değildir. Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır. Hediye para nakit olarak Nays hesaba aktarılır. Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz. Dijital platformlar kampanyasına dahil olan Netflix, BluTV, Gain, Exxen ve Spotify platformlarına uygulama marketler üzerinden yapılan ödemeler dijital platformlar kampanyası kapsamında değerlendirilmez. Uygulama marketler üzerinden yapılan ödemeler "Uygulama Market" kampanyamıza dahil olup, hediye nakit para tutarları ilgili kampanyanın koşullarına göre dikkate alınmaktadır. Youtube Premium üyelikleri için Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerli değildir. Youtube Premium üyelikleri Uygulama Marketi Alışverişlerine %20 Hediye Para! kampanyasına dahildir. İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Devamını Gör... Daha az göster...

GAİN nedir?

GAİN TV, uzun ve kısa diziler, filmler, yaratıcı ve güncel içerikler, belgeseller, spor, eğlence programları ve daha fazlasını içeren geniş bir içerik yelpazesi sunan dijital bir yayın platformudur. Bu içeriklere dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Yerli-yabancı dizi ve filmler, belgeseller, haber, müzik, spor, eğlence programlarının yanı sıra canlı yayınlar da kaliteli vakit geçirmeniz için içerik listesindeki yerini alır. GAİN TV, herkesin istediği zaman ve istediği yerden erişebileceği geniş bir içerik yelpazesi sunan bir dijital yayın platformudur.

İster telefonunuzda, ister tabletinizde, ister bilgisayarınızda, ister televizyonunuzda, istediğiniz her yerde kaliteli zamanın tadını çıkarabilirsiniz. GAİN TV, çok çeşitli içeriklerine istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişmenizi sağlar.

GAİN TV sadece geniş bir içerik yelpazesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda tercihlerinize uygun içerikler önererek izleme deneyimini kişiselleştirir. Çeşitli içerik kütüphanesi ve kişiselleştirilmiş önerileriyle GAİN TV, zevkleriniz ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun her zaman ilginç bir şeyler bulabilmenizi sağlar.

Ayrıca Apple TV, Android TV veya Smart TV’niz aracılığıyla TV ekranınızda GAİN TV içeriğinin keyfini çıkararak izleme deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Bu şekilde, keyfinizi en üst düzeye çıkarabilir ve GAİN TV’nin sunduğu çeşitli içerik yelpazesine kendinizi gerçekten kaptırabilirsiniz.

GAİN TV ile en sevdiğiniz içerikleri telefonunuza indirebilir ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Mobil cihazınızdaki diğer uygulamaları kullanırken simge durumuna küçültülmüş bir video penceresinin rahatlığını da yaşayabilirsiniz. Ek olarak, GAİN TV içeriğini Apple TV, Android TV veya Smart TV’niz aracılığıyla doğrudan TV’nizde yayınlama seçeneğiniz vardır.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın