En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

G Lingerie

G Lingerie indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

G Lingerie

G-Lingerie, Türkiye’de iç giyim mağaza kültürüne dikkat çeken konsepti ile yeni bir soluk getiriyor. Türkiye’de multibrand mağazacılığa farklı bir duruş kazandıran G-Lingerie, kalitesi ile ön plana çıkmış ve dünyaca ünlü, iç giyim, çorap markalarını tek bir çatı altında toplarken, Türkiye’de ilk defa müşteriyle buluşan birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. G-Lingerie, bünyesinde bulunan markaların kaliteli ve son teknoloji ile üretilmiş tasarımlarını dünya ile aynı fiyata mağazalarında sunmasının yanı sıra markaların modayı takip eden modellerine yurt dışı ile aynı anda Türkiye mağazalarında da yer veriyor. Türkiye’de ilk mağazasını 2007 tarihinde Eskişehir Espark AVM’de açan G-Lingerie’nin partnerleri arasında DBA, Courtaulds, Goldenlady firmaları yer alırken ürün gamı içerisinde DIM, Lovable, Fila, Berlei, Gossard, Aristoc, Pretty Polly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cette ve Cotonella gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor. Şu anda 26 mağazaya sahip G-Lingerie, yıl sonuna kadar dünya modasını Türkiye’nin birçok noktasına ulaştırmayı hedefliyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun