Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Forest Kemerburgaz Fiyat İndirim Kodu

İstanbul'un en eğlenceli ormanına giriş biletlerinde tasarruf edin. Forest Kemerburgaz fiyat indirim kodumuzla eğlenceyi daha ucuza alın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Bilet.com’da Forest Kemerburgaz Macera Parkı biletlerinde %35 indirim fırsatı

Çocuklarınızla birlikte macera ve adrenalin dolu bir gün için Türkiye’nin orman içinde yer alan en büyük Doğa Macera Parkı Forest Kemerburgaz siz macera severleri bekliyor.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Forest Kemerburgaz Hakkında

Forest Kemerburgaz Doğa Macera Parkı, İstanbul Şişli Vakfı bünyesinde Türkiye’nin en büyük açık hava macera ve aktivite parklarından biri olarak 2014 yılı sonunda kapılarını misafirlerine açtı. En güncel Forest Kemerburgaz fiyat indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Forest Kemerburgaz, 65.000 m2’lik alanı, zengin içeriği, iş modeli ve profesyonelliği ile ziyaretçilerinin spor yapmasına, doğayla iç içe dinlenmesine ve uzaklaşmasına olanak tanıyan Türkiye’nin en büyük orman macera, dinlenme, aktivite ve eğlence merkezidir.

Zengin içeriği, iş modeli ve profesyonelliği sayesinde şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşmanızı ve eğlenmenizi sağlıyor. İstanbul’un en büyük eksiği olan outdoor aktivite ihtiyacını karşılayan, her yaştan insanın gün boyu kaliteli zaman geçirebileceği bir yer olabilen maceranın şehri, Forest Kemerburgaz’dır.

Her yaştan misafirlerine, hem grup ve şirketler hem de bireysel olarak çok çeşitli alternatif hizmetler sunuyor. Ayrıca misafirleri için özel gün programları planlıyor. Çocuklarınız için macera ve adrenalin dolu bir gün geçirmeniz için Kemerburgaz ormanı içerisinde yer alan Türkiye’nin en büyük Doğa Macera Parkı Ormanı sizi ve çocuklarınızı karşılamaya hazır.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

İster çocuk olun ister yetişkin, ihtiyaçlarınıza uygun bir paket var! Yapmanız gereken tek şey, indirimli satın alarak başlamaktır.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 225

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir