Forest Kemerburgaz fiyat indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Forest Kemerburgaz Hakkında

Forest Kemerburgaz Doğa Macera Parkı, İstanbul Şişli Vakfı bünyesinde Türkiye’nin en büyük açık hava macera ve aktivite parklarından biri olarak 2014 yılı sonunda kapılarını misafirlerine açtı. En güncel Forest Kemerburgaz fiyat indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Forest Kemerburgaz, 65.000 m2’lik alanı, zengin içeriği, iş modeli ve profesyonelliği ile ziyaretçilerinin spor yapmasına, doğayla iç içe dinlenmesine ve uzaklaşmasına olanak tanıyan Türkiye’nin en büyük orman macera, dinlenme, aktivite ve eğlence merkezidir.

Zengin içeriği, iş modeli ve profesyonelliği sayesinde şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşmanızı ve eğlenmenizi sağlıyor. İstanbul’un en büyük eksiği olan outdoor aktivite ihtiyacını karşılayan, her yaştan insanın gün boyu kaliteli zaman geçirebileceği bir yer olabilen maceranın şehri, Forest Kemerburgaz’dır.

Her yaştan misafirlerine, hem grup ve şirketler hem de bireysel olarak çok çeşitli alternatif hizmetler sunuyor. Ayrıca misafirleri için özel gün programları planlıyor. Çocuklarınız için macera ve adrenalin dolu bir gün geçirmeniz için Kemerburgaz ormanı içerisinde yer alan Türkiye’nin en büyük Doğa Macera Parkı Ormanı sizi ve çocuklarınızı karşılamaya hazır.

İster çocuk olun ister yetişkin, ihtiyaçlarınıza uygun bir paket var! Yapmanız gereken tek şey, indirimli satın alarak başlamaktır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın