Flynas indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Riyad, Cidde, Dammam’dan Aktarmasız Uçmak Için Flynas’ta 159 Sar’dan Başlayan Fiyatlarla Yerinizi Ayırtın
KAMPANYA
Riyad, Cidde, Dammam’dan aktarmasız uçmak için Flynas’ta 159 SAR’dan başlayan fiyatlarla yerinizi ayırtın

Flynas Hakkında

Flynas, Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde bulunan bir Suudi düşük maliyetli havayolu şirketidir. Havayolu, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Asya’daki varış noktalarına tarifeli iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirmektedir. En yeni Flynas indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Flynas, 2007 yılında NAS Air olarak kurulmuş ve 2009 yılında faaliyete başlamıştır. Şu anda Suudi Arabistan’dan sonra Suudi Arabistan’ın en büyük ikinci havayoludur. 44 uçaklık bir filoya sahip olan havayolu, uçuşlarında hem ekonomi hem de business class koltuklar sunuyor.

Flynas, art arda üç yıl (2015-2017) JACDEC tarafından dünyanın en güvenli 10 havayolundan biri olarak gösterildi. Havayolu ayrıca Skytrax’ın 4 Yıldızlı sertifikasını aldı.

Flynas, herkes için uygun fiyatlı hava yolculuğu sağlamaya çalışır. Yıl boyunca rekabetçi fiyatlar ve özel promosyonlar sunar. Havayolunun ayrıca, yolcuların ücretsiz uçuşlar, yükseltmeler ve diğer avantajlar için kullanılabilecek puanlar kazanmalarını sağlayan Flynas Rewards adlı bir sadakat programı vardır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.