Flormar indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Flormar Hakkında

Flormar yüz, göz, dudak ve tırnaklar için geniş bir ürün yelpazesi sunan bir İtalyan kozmetik markasıdır. Marka, yüksek kaliteli ürünleri ve benzersiz ambalajı ile tanınır. Flormar, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renk ve bitişlere sahiptir. En yeni Flormar indirim kodu ve en yeni tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

İtalya’nın sanat ve moda başkenti Milano’da kurulan Flormar, 1970 yılında Avrupa ile Asya’yı birleştiren İstanbul’a taşındı. Bu eşsiz şehrin bitmeyen enerjisinden ilham alarak dünyanın en dinamik makyaj markalarından biri olan Flormar, 110 ülkede 40 bin satış noktasına ulaştı.

Renk bilimini makyaj sanatıyla harmanlayarak yenilikçi ürünler geliştirmeye kendini adayan marka, Türkiye’nin ilk 500 ihracatçısı arasında yer alıyor. Flormar ile güzelliğe ulaşmak artık çok kolay!

Flormar ile makyajın ve güzelliğin sırlarını keşfedin. İtalya’nın Milano kentinde doğan Flormar’ın makyaj, cilt bakımı ve aksesuar kategorilerindeki farklı ürünlerine tek dokunuşla sahip olmak yeterli.

Renk konusunda rahat olun. Yüzlerce makyaj ürününde binlerce renk alternatifi arasından size en uygun rengi seçerken emin olamıyorsanız “Flormar %100 renk garantisi” imdadınıza yetişiyor!

Memnun kalmadığınız ürünleri dilediğiniz Flormar mağazasına giderek değiştirebilirsiniz. Gelişmiş ürün sayfası ve mobil cihazlara özel geniş filtreleme seçenekleri ile aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Flormar’ın ürünleri, cilde nazik ve mükemmel kapatıcılık sağladığı için birçok kişi tarafından sevilir. Makyaj da uzun ömürlüdür ve kolayca bulaşmaz veya aktarılmaz. Ek olarak, marka tüm cilt tonlarına uygun geniş bir renk yelpazesi sunar.

İnsanların Flormar’ı sevmesinin bir başka nedeni de şirketin etik uygulamaları. Ürünleri hayvanlar üzerinde test etmeyen markanın tüm ambalajları geri dönüştürülebilir. Ayrıca Flormar, UNICEF ve Save the Children gibi birçok hayır kurumunu desteklemektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın