FLO İndirim Kodu

%15 İndirim + 60 TL İade
Bir sonraki ayakkabı alımınızda büyük tasarruflar mı arıyorsunuz? Özel fırsatlar ve indirimler için FLO indirim kodumuza göz atın!
0 / 5 Puan: 1

Puan:

FLO'da indirim veren platformlar ve kampanyalar

Türkiye'nin en büyük online ayakkabı mağazası FLO'da yeni sezon ayakkabı modelleri uygun fiyatlar ve kapıda ödeme fırsatıyla sizi bekliyor.

FLO'da indirim veren platformlar ve kampanyalar:

iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

FLO nedir?

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede kurulan FLO, kurulduğu 1960 yılından bu yana Türk ayakkabı sektörünün tartışmasız lideri konumundadır. En güncel Flo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

FLO Mağazacılık, doğrudan 10.000’in üzerinde ve dolaylı olarak 35.000’in üzerinde çalışana sahiptir ve 50 milyon çiftin üzerinde ayakkabı satmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında 600’e yakın mağazası bulunan FLO, 2019 yılını yurdun hemen hemen her köşesini mağazalarıyla doldurarak kapattı.

FLO Mağazacılık bünyesindeki çok markalı spor ayakkabı konsepti IN Street ve Nine West perakende markaları FLO’nun yanı sıra; Satış ve toptan satışını yaptığı Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers by Gerli ve Mercedes’in yanı sıra önde gelen birçok ayakkabı markasının da sahibidir.

Türkiye ayakkabı sektörüne liderlik etme ve dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla FLO Mağazacılık, sektörünün lideri konumundadır. Şirket, yılda 240 bin ekolojik test ve 10.000 fiziksel test yapabilen ve TÜRKAK AKREDİTELİ Kalite Laboratuvarını 2015 yılında kurarak insana ve sürdürülebilirliğe yaptığı yatırımlara dikkat çekmiştir.

Bugün FLO mağazalarına giren her model üzerinde bir ürün güvenlik testi yapılmaktadır. Azerbaycan, Arnavutluk, Kenya, Fas, Makedonya, Kazakistan, Gürcistan gibi 20’den fazla ülkede 100’ün üzerinde mağazası bulunan FLO Merchandising, 20’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

0 / 5 Puan: 1

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.