FLO indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Flo Alışverişlerinizde % 10 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Flo alışverişlerinizde % 10 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

FLO nedir?

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede kurulan FLO, kurulduğu 1960 yılından bu yana Türk ayakkabı sektörünün tartışmasız lideri konumundadır. En güncel Flo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

FLO Mağazacılık, doğrudan 10.000’in üzerinde ve dolaylı olarak 35.000’in üzerinde çalışana sahiptir ve 50 milyon çiftin üzerinde ayakkabı satmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında 600’e yakın mağazası bulunan FLO, 2019 yılını yurdun hemen hemen her köşesini mağazalarıyla doldurarak kapattı.

FLO Mağazacılık bünyesindeki çok markalı spor ayakkabı konsepti IN Street ve Nine West perakende markaları FLO’nun yanı sıra; Satış ve toptan satışını yaptığı Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers by Gerli ve Mercedes’in yanı sıra önde gelen birçok ayakkabı markasının da sahibidir.

Türkiye ayakkabı sektörüne liderlik etme ve dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla FLO Mağazacılık, sektörünün lideri konumundadır. Şirket, yılda 240 bin ekolojik test ve 10.000 fiziksel test yapabilen ve TÜRKAK AKREDİTELİ Kalite Laboratuvarını 2015 yılında kurarak insana ve sürdürülebilirliğe yaptığı yatırımlara dikkat çekmiştir.

Bugün FLO mağazalarına giren her model üzerinde bir ürün güvenlik testi yapılmaktadır. Azerbaycan, Arnavutluk, Kenya, Fas, Makedonya, Kazakistan, Gürcistan gibi 20’den fazla ülkede 100’ün üzerinde mağazası bulunan FLO Merchandising, 20’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın