En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

FlixBus

FlixBus indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

2013 yılında Almanya’da lansmanı yapılan FlixBus; herkesin dünyayı deneyimlemesi için akıllı ve çevre dostu mobilite sunma vizyonuyla Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdürülebilir ve konforlu bir seyahat sunan genç bir mobilite sağlayıcısıdır. FlixBus, Kamil Koç ortaklığı ile Türkiye dahil 29 ülkede 2.000 varış noktasına 350.000’den fazla günlük bağlantıyla sürekli genişleyen bir ağ sunar. 2000 yeşil otobüsten oluşan filosu; bölgesel otobüs ortaklarıyla birlikte ücretsiz WiFi, yenilikçi biletleme sistemleri, esnek çevrimiçi rezervasyon, akıllı telefon uygulaması ve CO2 telafisi ile son teknoloji konfor sunar. Müşterilerine her bütçeye uygun, yeşil ve konforlu bir ulaşım aracı sunuyor. Eşsiz iş modeli ve yenilikçi teknolojisi sayesinde, dünyanın en büyük uzun mesafeli mobilite ağlarından biri olmuştur.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.