Flixbus indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Flixbus’ta Avrupa Ve Türkiye'De Düşük Maliyetli Otobüs Bileti Fırsatı
KAMPANYA
Flixbus’ta Avrupa ve Türkiyede düşük maliyetli otobüs bileti fırsatı

Flixbus nedir?

Flixbus, 2013 yılında kurulmuş bir Alman uzun mesafe otobüs şirketidir. Şirket, Avrupa ve Kuzey Amerika’da şehirlerarası otobüs seferleri işletmektedir. FlixBus, Kamil Koç ortaklığı ile Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır. En güncel Flixbus indirim kodu, Flixbus kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Avrupa’nın en büyük otobüs işletmecisi olarak Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve Türkiye arasında şehirlerarası otobüs hizmeti vermektedir. 29 ülkede 2.500’den fazla destinasyona düzenli tarifeli hizmet ve charter hizmeti sunmaktadırlar. Ayrıca, ek lokasyonlara hizmet sunmak için Türkiye’de olduğu gibi yerel otobüs şirketleriyle de ortaktır.

Flixbus, seyahati daha konforlu hale getirmek için WiFi, elektrik prizleri ve diğer olanaklarla donatılmış modern otobüsleri kullanır. Şirket, tek yön, gidiş-dönüş ve çok yolculuklu biletler dahil olmak üzere çeşitli biletler sunmaktadır. Öğrenciler, yaşlılar, çocuklar, gruplar ve daha fazlası için indirimler mevcuttur.

İnsanlar Flixbus’u birçok nedenden dolayı seviyor. Bir kere, fiyatlar son derece uygun. Flixbus, ücretsiz Wi-Fi ve elektrik prizlerine sahip temiz ve konforlu otobüslerinin yanı sıra genellikle “otobüs endüstrisinin ekonomik havayolu” olarak anılır. Üstelik Flixbus’ın müşteri hizmetleri mükemmeldir. Flixbus temsilcileri her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Ek olarak, Flixbus’un geniş Avrupa ağı sayesinde, gitmek istediğiniz yere giden bir otobüs neredeyse her zaman vardır – küçük veya yolun dışında olsa bile.

2013 yılında Jochen Engert ve Daniel Krauss tarafından kurulmuştur. Flixbus, 2014 yılında MeinFernbus’un (şimdi Flixbus M) satın alınmasıyla Almanya hizmetlerini genişletti. 2015 yılında Eurolines France’ın (şimdi Flixbus Fransa) satın alınmasıyla birlikte Fransız pazarına girdiler. Şirket 2013 yılında Münih’te kuruldu ve Berlin, Hamburg, Köln, Stuttgart ve Frankfurt’ta ofisleri bulunuyor. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın