FlixBus

2013 yılında Almanya’da lansmanı yapılan FlixBus; herkesin dünyayı deneyimlemesi için akıllı ve çevre dostu mobilite sunma vizyonuyla Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdürülebilir ve konforlu bir seyahat sunan genç bir mobilite sağlayıcısıdır. FlixBus, Kamil Koç ortaklığı ile Türkiye dahil 29 ülkede 2.000 varış noktasına 350.000’den fazla günlük bağlantıyla sürekli genişleyen bir ağ sunar. 2000 yeşil otobüsten oluşan filosu; bölgesel otobüs ortaklarıyla birlikte ücretsiz WiFi, yenilikçi biletleme sistemleri, esnek çevrimiçi rezervasyon, akıllı telefon uygulaması ve CO2 telafisi ile son teknoloji konfor sunar. Müşterilerine her bütçeye uygun, yeşil ve konforlu bir ulaşım aracı sunuyor. Eşsiz iş modeli ve yenilikçi teknolojisi sayesinde, dünyanın en büyük uzun mesafeli mobilite ağlarından biri olmuştur.

Flixbus otobüs bileti alımlarınızda Omio’da geçerli % 5 indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
Flixbus otobüs bileti alımlarınızda Omio’da geçerli % 5 indirim kodu

2013 yılında Almanya'da lansmanı yapılan FlixBus; herkesin dünyayı deneyimlemesi için akıllı ve çevre dostu mobilite...Devamını Gör

2013 yılında Almanya'da lansmanı yapılan FlixBus; herkesin dünyayı deneyimlemesi için akıllı ve çevre dostu mobilite sunma vizyonuyla Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde sürdürülebilir ve konforlu bir seyahat sunan genç bir mobilite sağlayıcısıdır. FlixBus, Kamil Koç ortaklığı ile Türkiye dahil 29 ülkede 2.000 varış noktasına 350.000'den fazla günlük bağlantıyla sürekli genişleyen bir ağ sunar. 2000 yeşil otobüsten oluşan filosu; bölgesel otobüs ortaklarıyla birlikte ücretsiz WiFi, yenilikçi biletleme sistemleri, esnek çevrimiçi rezervasyon, akıllı telefon uygulaması ve CO2 telafisi ile son teknoloji konfor sunar. Müşterilerine her bütçeye uygun, yeşil ve konforlu bir ulaşım aracı sunuyor. Eşsiz iş modeli ve yenilikçi teknolojisi sayesinde, dünyanın en büyük uzun mesafeli mobilite ağlarından biri olmuştur.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply