Flippa promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Flippa Ile Online Işletmenizin Maddi Değerini Ölçün Ve Ardından Onu Satın
KAMPANYA
Flippa ile online işletmenizin maddi değerini ölçün ve ardından onu satın

Flippa nedir?

Flippa, insanların dijital ürünler alım satım yapmasına yardımcı olan bir web sitesidir. Arabalardan apartmanlara ve yazılımlara kadar her şeyi Flippa’da bulabilirsiniz. En son Flippa promosyon koduFlippa kupon kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Flippa’yı kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız var. Bir hesabınız olduğunda, öğeleri listelemeye başlayabilirsiniz. Öğelerinizi listelemenin farklı yolları vardır: Flippa Marketplace’i kullanarak bir reklam yayınlayabilir, bir listeleme paketi oluşturabilir veya bir öğeyi listeleyebilirsiniz.

Birisi öğenizi görüntülediğinde, satın almak isterlerse “satın al” düğmesine tıklayabilirler. Birisi eşyasını satmak isterse, “sat” düğmesine tıklayabilir ve eşya hakkında bazı bilgiler verebilir. Gerekli tüm bilgiler sağlandıktan sonra satıcı ve alıcı arasında bağlantı kurulur ve müzakereler başlayabilir.

2008 yılında kuruldu ve o zamandan beri web siteleri satın almak ve satmak için en popüler web sitelerinden biri haline geldi. Flippa ayrıca web sitesi tasarımı, SEO ve trafik oluşturma dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler, alıcıların ve satıcıların çevrimiçi işlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için kullanılabilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.