Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Flippa Promosyon Kodu

Web sitesi alıcıları ve satıcıları için harika fırsatları kaçırmayın! Bir sonraki satın alma veya indiriminizde indirim almak için bu Flippa promosyon kodunu kullanın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Online işletmenizin değeri ne kadar? Öğrenin ve işinizi satın @Flippa

Flippa pazarında Online İşletmeler satın alın ve satın. Flippa'nın akıllı değerleme motoru, binlerce satış ve canlı alıcı talebini dikkate alarak endüstrinin en doğru aracıdır.

Teklif Alın
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Flippa nedir?

Flippa, insanların dijital ürünler alım satım yapmasına yardımcı olan bir web sitesidir. Arabalardan apartmanlara ve yazılımlara kadar her şeyi Flippa’da bulabilirsiniz. En son Flippa promosyon koduFlippa kupon kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Flippa’yı kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız var. Bir hesabınız olduğunda, öğeleri listelemeye başlayabilirsiniz. Öğelerinizi listelemenin farklı yolları vardır: Flippa Marketplace’i kullanarak bir reklam yayınlayabilir, bir listeleme paketi oluşturabilir veya bir öğeyi listeleyebilirsiniz.

Birisi öğenizi görüntülediğinde, satın almak isterlerse “satın al” düğmesine tıklayabilirler. Birisi eşyasını satmak isterse, “sat” düğmesine tıklayabilir ve eşya hakkında bazı bilgiler verebilir. Gerekli tüm bilgiler sağlandıktan sonra satıcı ve alıcı arasında bağlantı kurulur ve müzakereler başlayabilir.

2008 yılında kuruldu ve o zamandan beri web siteleri satın almak ve satmak için en popüler web sitelerinden biri haline geldi. Flippa ayrıca web sitesi tasarımı, SEO ve trafik oluşturma dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler, alıcıların ve satıcıların çevrimiçi işlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için kullanılabilir.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir