Fiverr indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4.5

Puan:


Fiverr Platformunda Ilk Freelance Hizmet Satın Alımlarında Geçerli % 10 Indirim Kodu
KUPON KODU
Fiverr platformunda ilk Freelance hizmet satın alımlarında geçerli % 10 indirim kodu

Fiver nedir?

Fiverr, 150’den fazla kategoride freelance görevler ve hizmetler sunan küresel bir çevrimiçi pazar yeridir. 2010 yılında kurulan şirketin genel merkezi Tel Aviv, İsrail’dedir. En son Fiverr indirim koduFiverr promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Fiverr’de bir alıcı olarak işlere göz atabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Her işin minimum sabit fiyatı 5$ ve teslimat süresi 1 ila 3 gündür. Bir iş sipariş ettiğinizde, satıcı hemen üzerinde çalışmaya başlayacaktır.

Fiverr’deki işlerin çoğu, web sitesi geliştirme, grafik tasarım, metin yazarlığı, video düzenleme ve sosyal medya pazarlaması gibi çevrimiçi olarak sunulabilen dijital hizmetlerdir. Etkinlik planlama ve kişisel işler gibi bazı fiziksel hizmetler de mevcuttur.

Fiverr, uygun fiyata yüksek kaliteli hizmetlere ihtiyaç duyan işletmeler ve bireyler için harika bir platformdur. Dünya çapında tamamlanan 10 milyondan fazla işle Fiverr, piyasadaki en popüler serbest platformlardan biridir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın