En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Fitwell

Fitwell indir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Fitwell, tek bir fitness uygulamasında; akıllı fitness koçunuz, kalori ve su takipçiniz, beslenme uzmanınız ve antrenman planlayıcınızdır. İster bir fitness uzmanı olun, ister fit olmaya yeni başlıyor olun, Fitwell sizin kişisel koçunuz olacak. Makine öğrenimi ve yapay zeka, Fitwell’in özel egzersiz ve diyet planlarını güçlendirir ve Fitwell’i zinde, güçlü ve sağlıklı olmanız için en iyi kişisel antrenör yapar.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Fitwell’in kullanımı kolaydır:

 • Uygulamayı indirin ve kaydolun,
 • Fitness seviyenizi belirleyin ve bir hedef belirleyin,
 • Diğer fitness uygulamalarınız ve giyilebilir teknolojinizle eşleştirin,
 • İlerlemenizi takip etmeye ve formda kalmaya başlayın!

Pek çok fitness uygulaması, sağlık ve fitness için herkese uyan tek bir yaklaşımı sinir bozucu sonuçlarla takip ederken, Fitwell her adımı ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlar. Kişisel antrenmanlarınız, yoga, koşu, pilates, bisiklete binme veya cross-fit dahil tüm fitness aktivitelerinizi tamamlar. Yemek önerileri, kişisel diyet planlarına, hatta vegan veya paleo’ya uygundur ve yemek yemenize yardımcı olur sağlıklı. 330’dan fazla hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu, sık güncellemeler ve hedeflenen antrenmanlar Fitwell’i herkes için uygun hale getirir.

Fitwell size kişiselleştirilmiş fitness yardımı sağlar: Özel ekipmana veya spor salonuna gitmeye ihtiyaç duymadan zinde ve sağlıklı olun. Apple Health entegresiyle aktif ve diyet kalorilerini, kalp atış hızını, antrenmanları, adımları ve yürüme + koşu mesafesi verilerini kişisel Fitwell planınız doğrultusunda takip edin. İstediğiniz sonuçları elde etmek ve hedefinize hızla ulaşmak için çalışın. Programınıza uyan fitness antrenmanları oluşturun. İstediğiniz alanları hedeflemek için antrenmanlarınızı özelleştirin. İlerlemenize uyum sağlayan bir egzersiz planıyla sonuç alın. Düzenli raporlar, ipuçları ve geri bildirimlerle ilerlemenizi takip edin.

Fitwell aynı zamanda sağlıklı beslenme planlayıcınız ve beslenme uzmanınızdır. Daha sağlıklı, daha zinde bir vücuda ulaşmanın diyetsiz yolunu öğrenin (kesinlikle açlık yok!):

 • Fitness egzersizlerinizi doğru sağlıklı diyetle tamamlayın
 • Yediğiniz yiyecekleri yemeye devam ederken sağlıklı beslenin.
 • Diyetinizdeki kalorileri ve makro besinleri takip etmek için kalori izleyiciyi kullanın

Şunlarla uyumlu/entegre:

 • Apple Watch: Her adımı, ısırığı, antrenmanı ve kaloriyi gerçek zamanlı olarak takip edin
 • Apple Health: Aktif ve diyet kalorilerini, kalp atış hızını, antrenmanları, adımları, yürüme ve koşma mesafesini ve daha fazlasını takip edin
 • Apple TV: Antrenmanların keyfini büyük ekranda çıkarın
 • Apple Watch: Uzaktan kumanda olarak kullanın

Fitwell’in kişiye özel antrenmanları ve sağlıklı yemek planları, özellikle zamanı kısıtlı çalışan bireyler için herkes içindir. En iyi sonuçları almak için uzman fitness eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen egzersiz videolarını takip etmek kolaydır. Fitwell bir diyet uygulaması ve bir fitness uygulaması olarak sınıflandırılsa da, bundan çok daha fazlasıdır. Fitwell, herhangi bir yeri spor salonuna dönüştürmenizi mümkün kılar. Ekipmansız bir pazı egzersizi yapın, evde tam vücut fitness egzersizi yapın, yalnızca vücut ağırlığınızı kullanarak kas kazanmak için HIIT egzersizleri yapın ve fitness egzersizlerinizi sağlıklı yemek önerileriyle eşleştirin. kas inşa et, kilo al, göbek yağını erit ve daha fazlasını yap. Fitwell Premium ile kişisel yemek ve egzersiz planları alın ve birçok Premium antrenmana erişin. Abonelikler, uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabilir. Üç farklı Fitwell Premium Aboneliği vardır; 1 ay (tekrarlayan), 3 ay (tekrarlayan) ve 12 ay (tekrarlayan). Abone olmaya karar verirseniz, uygulamada gösterildiği gibi ülkeniz için belirlenen fiyatı ödersiniz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.