FIFA Online 4

EA SPORTS™ FIFA Online 4, Electronic Arts tarafından PC için geliştirilen oynaması ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. Oyunseverler, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17.000’in üzerinde oyuncu arasından seçimlerini yaparak kendi kadrolarını kurabilirler. Türkiye’de yer alan özel sunucular, mükemmel optimizasyon ve PC için düzenlenen değiştirilebilir kontroller sayesinde neredeyse tüm oyuncular sorunsuz ve rahat bir oyun deneyimi yaşayabilecek.

FIFA’dan özel lisanslı FIFA Online 4, EA SPORTS’tan dünyanın en çok satan spor oyunu serisinin en iyi teknolojilerini ve tüm gerçekçiliğini ve özgünlüğünü sunar. FIFA Online 3, oyuncuları yönetici koltuğuna oturtan, devasa çok oyunculu bir çevrimiçi futbol takımı menajerlik oyunudur. Göreviniz, 30’dan fazla lig ve 15.000 gerçek dünya oyuncusundan herhangi birinden bir takım oynamak ve kişiselleştirmek. Oyuncular bir sezon boyunca tek oyunculu oynayabilir veya diğer çevrimiçi oyunculara karşı oynayabilir. Maç oynamak, oyuncuları ve eşyaları satın almak için kullanılan oyun içi para birimi olan EP kazanır. Takımına sonuna kadar liderlik edebilir misin?

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply