İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fenix Promosyon Kodu

İlk Sürüşünüzde Hediye Kazanın
Yolculuğunuzu bir Fenix promosyon koduyla geliştirin - sevdiğiniz şehri bu düşük maliyetli, çevre dostu ulaşım yöntemiyle gezerken paradan tasarruf edin.
Fenix Promosyon Kodu Yolculuğunuzu bir Fenix promosyon koduyla geliştirin - sevdiğiniz şehri bu düşük maliyetli, çevre dostu ulaşım yöntemiyle gezerken paradan tasarruf edin.
3 1 5 4
0 / 5 3

Puan:

Fenix Scooter için ilk sürüşünüzde kazandıran davet kodu

E-scooter ve e-bisiklet kiralama hizmeti FENIX ile potansiyelinizi açığa çıkarın ve şehrinizi keşfedin. Hedefinize mümkün olan en akıllı şekilde ulaşmanızı sağlayan FENIX ile uygulamayı indirin, sürüşünüzü seçin, sürüşünüzün kilidini açmak için tarayın ve binin.

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: T9V28E
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Fenix Scooter nedir?

FENIX Scooter, kentsel potansiyeli açığa çıkarma ve toplulukları harekete geçirme hedefiyle ortaya çıkmış bir elektrikli scooter uygulamasıdır. Orta Doğu’da beş ülkede ve 13 şehirde taksi, elektrikli scooter ve e-bisiklet kiralama hizmetleri veren Fenix; Türkiye’de şu anda sadece elektronik scooterları ile hizmet veriyor. En güncel Fenix promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türkiye’de daha önce Palm olarak hizmet veren şirketi satın alan Fenix, Türkiye’de Palm by Fenix adıyla da biliniyor. Ruh halinize veya kişilik tipinize bağlı olarak seçebileceğiniz üç farklı rengi bulunan FENIX scooter’a binmek için scooter üzerindeki QR kodunu taramanız ve yola çıkmanız yeterlidir.

Yolculuğunuzdan sonra bir fotoğraf yüklemeniz ve yayalara veya diğer araçlara müdahale etmeyecek şekilde park etmeniz gerekiyor. Yolculuğunuzun sonunda ise scooter’ı kilitlemeniz gerekiyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir