En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Fenix

Fenix indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Fenix

İstasyonu bulunmayan, nereye istersen oraya bırakabileceğin elektrikli Palm by Fenix scooter kiralama; kısa ve orta mesafeli ulaşımın eğlenceli ve çevreye duyarlı halidir. İlk sürüşünüzde indirim kazanmak için bu kodu kullanın. Palm by Fenix mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ücretsiz sürüş kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Eğer YENİ ÜYE OLMANIZA RAĞMEN bu kod çalışmıyorsa Fenix Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

TÜRKİYE
Palm by Fenix Scooter için ilk sürüşünüzde kazandıran davet kodu
Palm by Fenix Scooter için ilk sürüşünüzde kazandıran davet kodu

İstasyonu bulunmayan, nereye istersen oraya bırakabileceğin elektrikli...Devamını Gör

İstasyonu bulunmayan, nereye istersen oraya bırakabileceğin elektrikli Palm scooter kiralama. Kısa ve orta mesafeli ulaşımın eğlenceli ve çevreye duyarlı hali. İlk sürüşünüzde indirim kazanmak için kodu kullanın.

Daha Az Göster

PALM artık FENIX Favori scooter markanız PALM, size daha hızlı, daha uygun maliyetli ve iyi bağlantılı yolculuklarla daha da iyi bir deneyim sunmak için şimdi FENIX olarak yenilendi.

Elektrikli scooter uygulaması FENIX ile potansiyelinizi açığa çıkarın ve şehrinizi keşfedin. Hedefinize mümkün olan en akıllı şekilde ulaşın! Uygulamayı indirin ve şehrinizi kendi şartlarınıza göre keşfetme özgürlüğünü keşfedin.

Fenix Scooter Nasıl kullanılır?

Haritada size en yakın FENIX’i bulun. Ruh halinize veya kişilik tipinize bağlı olarak, her biri eğlenceli ve parlak renkte üç elektrikli scooter arasından seçim yapabilirsiniz: Bumblebee, Fireball ve Spirit.

Scooter’daki QR kodunu tarayın ve sürüşe başlayın. Yolculuğunuz bittiğinde bir fotoğraf yükleyin ve FENIX’i yayalara ve diğer araçlara müdahale etmeyecek şekilde park edin. Sürüşünüzün sonunda FENIX scooter’ı kilitlemeyi unutmayın.

FENIX ile şunları yapabilirsiniz:

  • Arkadaşlarınızla aktif (ve güvenli) bir şekilde sosyalleşin
  • Bir taksiden daha az parayla daha kısa yolculuklarda seyahat edin
  • Trafik veya dış etkenler endişesi olmadan işe gidip gelin
  • Keşfedilmemiş hedeflere ulaşmak için şehrinizi daha fazla özgürce keşfedin
  • Yolculuğunuzun son bölümünü bir tren istasyonundan konforlu ve kolay bir şekilde tamamlayın
  • Hedeflerinize verimli ve sorunsuz bir şekilde ulaşın
  • Bölgenizdeki bir FENIX aracını bulmak için bugün kaydolun.
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun