Abone Olun & Tasarruf Edin

fenix cover
İlk Sürüşünüzde Hediye Kazanın

Fenix Davet Kodu

Scooter yolculuğunuzda Fenix promosyon koduyla tasarruf edin. Sevdiğiniz şehri bu düşük maliyetli, çevre dostu ulaşım yöntemiyle gezin ve keşfedin.


Kupon Kodu

Fenix Scooter için ilk sürüşünüzde kazandıran davet kodu

E-scooter ve e-bisiklet kiralama hizmeti FENIX ile potansiyelinizi açığa çıkarın ve şehrinizi keşfedin. Hedefinize mümkün olan en akıllı şekilde ulaşmanızı sağlayan FENIX ile uygulamayı indirin, sürüşünüzü seçin, sürüşünüzün kilidini açmak için tarayın ve binin. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Acele Edin!
Fırsat

Ek olarak yüzlerce markadan bedava hediyelerin kilidini de açtınız 🎁

Türkiye'de ücretsiz ürün, hizmet ve bedava bonus veren siteler ve mobil uygulamaları bir araya getirdik. Tamamı 2024 yılında da geçerli!

Devamını Gör... Daha az göster...

Fenix Scooter nedir?

FENIX, kullanıcılara çeşitli hizmet ve kaynaklara erişim sağlayarak kentsel yaşamı geliştirmek için tasarlanmış hepsi bir arada bir uygulamadır. Ulaşım ve park çözümlerinden yerel etkinliklere ve topluluk girişimlerine kadar FENIX, bireyleri güçlendirmeyi ve şehirlerde bir bağlılık duygusu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’de daha önce Palm olarak scooter paylaşım hizmeti veren şirketi satın alan Fenix, Türkiye’de Palm by Fenix adıyla da biliniyor. Türkiye’de şu anda yalnızca Scooter hizmetleri kullanılabiliyor olsa da diğer ülkelerde daha kapsamlı bir faaliyet yürütüyorlar.

Tüketiciler FENIX uygulamasını kullanarak rahat ulaşım için kolayca bir FENIX Taksi çağırabilir, hızlı ve çevre dostu hareketlilik için paylaşımlı e-scooter ve e-bisiklet kiralayabilir ve hatta kişiselleştirilmiş ve rahat bir seyahat seçeneği için kişisel MyRIDE e-scooter’lara abone olabilirler.

FENIX’in yolculuk başına ödemeli elektrikli scooter/bisiklet kiralama ve kişisel e-scooter aboneliklerini de içeren elektrikli mikro-mobilite hizmetleri, Büyük Orta Doğu’da 5 ülke ve 13 şehirde mevcuttur. Bu, kullanıcıların sürdürülebilir ve uygun ulaşım modlarına kolayca erişmelerine, karbon ayak izlerini azaltmalarına ve çevre dostu kentsel yaşamı teşvik etmelerine olanak tanır.

FENIX Taxi ile kullanıcılar, FENIX uygulamasını kullanarak ihtiyaç duydukları her an rahatlıkla taksi çağırabilirler. Bu sadece sorunsuz bir ulaşım çözümü sağlamakla kalmaz, aynı zamanda FENIX Pay cüzdanı aracılığıyla her yolculukta FENIX Ödülleri kazanma ve her taksi yolculuğunda bonus scooter sürüşleri alma gibi ek avantajlar da sunar.

FENIX Ride, kullanıcılara şehirlerini daha akıllı ve çevre dostu bir şekilde keşfetme fırsatı sunuyor. Kullanıcılar uygulamayı indirip tercih ettikleri e-scooter veya e-bisikleti seçerek yolculuklarının kilidini açabilir ve yolculuklarına kolaylıkla başlayabilirler. FENIX Ride ile kullanıcılar daha hızlı, daha uygun fiyatlı ve daha iyi bağlantılı ulaşım seçeneklerinin keyfini çıkarabilir, potansiyellerini ortaya çıkarabilir ve şehirlerini gerçekten keşfedebilirler.

İster maceracı hissediyor ve Fireball’a binmek istiyor olun, ister Spirit ile daha rahat bir deneyimi tercih edin, FENIX ruh halinize ve kişiliğinize uygun bir dizi elektrikli scooter ve bisiklet sunar. Canlı renkleri ve şık tasarımlarıyla bu seçenekler, kentsel keşiflerinize eğlence ve stil katar. Cesur ve enerjik bir sürüş için Bumblebee’yi seçin veya daha rahat ve konforlu bir yolculuk için Fireball veya Spirit’i tercih edin.

Tüketiciler, FENIX Pay cüzdanını kullanarak seçtikleri mobilite seçenekleri için kolayca ödeme yapabilir, işlemleri sorunsuz ve rahat hale getirebilir. Ayrıca, FENIX Rewards programı kullanıcılara yalnızca çeşitli mobilite seçenekleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara sadakat avantajları kazanma fırsatı sunarak FENIX ekosistemindeki genel deneyimlerini geliştiriyor.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin