Fakir indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Fakir’de Hayatı Kolaylaştıran Fırsatlar Mavi Yıldızlı Ürünlerde
Fakir’de hayatı kolaylaştıran fırsatlar mavi yıldızlı ürünlerde

Fakir Hausgerate Hakkında

Fakir Hausgerate, kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen bir Alman ev aletleri markasıdır. Şirket 100 yılı aşkın bir süredir ev aletleri üretmektedir ve ürünleri 60’tan fazla ülkede mevcuttur. Fakir beyaz eşyalar, şık tasarımlarının yanı sıra enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle de biliniyor. En güncel Fakir indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

80 yılı aşkın bir süredir ev temizliği ve hijyeni ile eşanlamlı olan “Hausgerate” kelimesiyle de bilinen şirket, 1933 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde H. Wilhelm Kircherer tarafından kuruldu. Başlangıçta “Fakir” adı, Almanca kelime ailesi ile kurucusunun soyadı olan Kicherer’in birleşiminden türemiş ve birleşerek “Fakir” markasını oluşturmuştur.

Saruhan Şirketler Grubu tarafından 1985 yılında satın alınan şirket, Fakir Elektrikli Ev Aletleri güvencesiyle Türkiye pazarına giren ilk şirketler grubu olmuştur. Şirket, o tarihten bu yana etkileyici bir büyüme düzeyine ulaşmıştır.

Türkiye pazarına ilk kez yağlı radyatörler ve halı yıkama makineleri ile giren marka, bugün 200’e yakın farklı ürünün satışını gerçekleştiriyor. On yıldan biraz daha uzun bir süre önce, Fakir Hausgerate Türkiye’nin en sevilen ve güvenilen markası olmayı başararak, Türk tüketicisinin ihtiyaçlarını üstün Alman teknolojisi ile kaliteden ödün vermeden uzun süre karşılamaya devam etmemizi sağlamıştır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.