En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Evernote

Evernote indir ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Evernote; metinler, web linkleri, fotoğraflar, sesler, videolar ve diğer veriler gibi not almaya yönelik bir yazılım ve hizmet paketidir. Evernote, hayatınızı düzenli tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Fotoğraflar, dosyalar ve yapılacaklar listesi dahil olmak üzere notlarınıza bir metinden fazlasını ekleyin, en önemli fikirleriniz ve bilgileriniz için kişisel bir alan yaratın, güçlü arama ve anahtar kelime etiketleriyle doğru notu hemen alın, notlarınızı tüm cihazlarınızla senkronize edin…

Not alma uygulaması Evernote’un bireysel üyelik planlarında geçerli % 50 indirim fırsatı

Evernote; metinler, web linkleri, fotoğraflar, sesler, videolar ve diğer...Devamını Gör

Evernote; metinler, web linkleri, fotoğraflar, sesler, videolar ve diğer veriler gibi not almaya yönelik bir yazılım ve hizmet paketidir. Evernote, hayatınızı düzenli tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Fotoğraflar, dosyalar ve yapılacaklar listesi dahil olmak üzere notlarınıza bir metinden fazlasını ekleyin, en önemli fikirleriniz ve bilgileriniz için kişisel bir alan yaratın, güçlü arama ve anahtar kelime etiketleriyle doğru notu hemen alın, notlarınızı tüm cihazlarınızla senkronize edin...

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Esnek uygulama

Evernote, sizi belirli bir şekilde organize olmaya zorlamaz. Bir defter sistemi oluşturun veya hiç düzenlemeyin. Herhangi bir not, hızlı bir arama kadar uzağınızda.

Her yerde kullanılabilir

Bir iPhone ve Windows bilgisayarınız var mı? Android ya da Mac? Linux kullanmayı mı seviyorsunuz? Çoğu not alma uygulamasının aksine, Evernote hepsinde çalışır.

Web Clipper

Bazı not alma uygulamaları, çevrimiçi olarak kaydedebileceklerinizi kesinlikle sınırlar. Evernote’un Web Clipper’ı web sayfalarını, görüntüleri ve PDF’leri kaydetmenize ve bunlara açıklama eklemenize olanak tanır.

Karakter tanıma

Sözcükler fotoğraflarda, beyaz tahta taramalarında, kartvizitlerde, el yazısında veya belgelerde görünse bile anahtar sözcükleri arayarak notları bulun.

Web uygulaması

Birçok not alma uygulamasında tam işlevsel bir web uygulaması yoktur. Evernote Web, herhangi bir büyük tarayıcıdan eksiksiz bir özellikler dizisi sunar.

Uygulama entegrasyonları

Evernote, Google Drive, Slack, Outlook, MS Teams, Zapier ve Gmail dahil olmak üzere güvendiğiniz uygulamalarla çalışır.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.