Evernote promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Not Alma Uygulaması Evernote’un Bireysel Üyelik Planlarında Geçerli % 50 Indirim Fırsatı
Not alma uygulaması Evernote’un bireysel üyelik planlarında geçerli % 50 indirim fırsatı

Evernote; metinler, web linkleri, fotoğraflar, sesler, videolar ve diğer...Devamını Gör

Evernote; metinler, web linkleri, fotoğraflar, sesler, videolar ve diğer veriler gibi not almaya yönelik bir yazılım ve hizmet paketidir. Evernote, hayatınızı düzenli tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Fotoğraflar, dosyalar ve yapılacaklar listesi dahil olmak üzere notlarınıza bir metinden fazlasını ekleyin, en önemli fikirleriniz ve bilgileriniz için kişisel bir alan yaratın, güçlü arama ve anahtar kelime etiketleriyle doğru notu hemen alın, notlarınızı tüm cihazlarınızla senkronize edin...

Daha Az Göster

Evernote nedir?

Evernote, bulut tabanlı bir not alma ve arşivleme yazılımı uygulamasıdır. Kullanıcıların metin, resim veya web sayfaları olabilen notlar oluşturmasına ve bunları buluta kaydetmesine olanak tanır. Notlara daha sonra internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir. En son Evernote promosyon koduEvernote indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz !

Notlar not defterleri halinde düzenlenebilir ve her not defteri başkalarıyla paylaşılabilir. Evernote ayrıca, kullanıcıların web sayfalarını ve makaleleri daha sonra başvurmak üzere kaydetmesine olanak tanıyan bir web kesme aracına sahiptir.

Evernote’u not yazmak, yapılacaklar listesi oluşturmak ve resimleri ve web sayfalarını kaydetmek için kullanabilirsiniz. Evernote ayrıca, nerede saklanırsa saklansın ihtiyacınız olan herhangi bir notu bulmanızı sağlayan güçlü bir arama özelliğine de sahiptir.

Evernote, çalışmalarını ve ödevlerini takip etmek isteyen öğrenciler için harika bir araçtır. Profesyoneller tarafından iş görevlerini ve son teslim tarihlerini takip etmek için de kullanılabilir. Notları aramak ve düzenlemek kolaydır, böylece ihtiyacınız olanı ihtiyacınız olduğunda her zaman bulabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın